مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور تهران به مشهد - ارزان قیمت، هوایی و زمینی

توجه:

شما در سایت مشهد پلیز قرار نیست دانسته یا نادانسته دست به رزرو تور تهران به مشهد بزنید. هدف گروه گردشگری مشهد پلیز این است که با همکاری هم یک انتخاب عالی برای یک سفر خاطره انگیز داشته باشید. در ادامه این مطلب دلایل و علل انتخاب یک تور مشهد از تهران بیاد ماندنی را بررسی میکنیم. امیدواریم با یک انتخاب مناسب در کنار ما بتوانید شادمانی هرچه تمامتر، در این سفر به یادگار داشته باشید.


مشهد، زیارت یا سیاحت:
اگر قرار باشد در چالش انتخاب برای یک سفر معنوی و تفریحی انتخابی داشته باشید حتما مشهد مقدس گزینه اول است. معتقدیم هر آنچه باید در یک سفر زیارتی و سیاحتی تجربه شود در دل این شهر نهفته است. برای همین تور تهران مشهد یک مسکن همیشگی در طی سال در ایام مختلف برای دل شما تهرانی های عزیز است.


زیارت بارگاه امام هشتم:
احترام و محبت شما تهرانی ها به آن امام مهربان زمانی نیرو گرفت که دانستید زواری بدون توشه رهسپار نمی شود. واقعا وقتی چیزی را بخواهید راهی برای بدست آوردنش پیدا خواهید کرد. برای همین سفر به مشهد در هر فرصتی، و به هر بهانه ای با انتخاب یکی از تورهای هوایی مشهد یا تورهای زمینی مشهد امکان پذیر است.

تور زیارتی مشهد از تهران
چطور یک سفر ارزان به مشهد را تجربه کنیم؟
تور تهران به مشهد ارزان یک انتخاب است. شما خودتان کنترل زندگی را در دست دارید. شرایط مالی خود را بهتر می دانید. اما این نباید بهانه شود که دست از سفر بردارید. مقایسه کردن لذت را می کشد. بدون شک شما هم می توانید با انتخاب های درست یک تور مشهد از تهران ارزان بی نظیر را تجربه کنید. شاید جمله ارزانی در تور تهران مشهد ارزان کمی دلتان را متزلزل کند. اما ما در گروه گردشگری مشهد پلیز کنار شما هستیم تا اگر بگوید چه میخواهید، حتما به آن شما را می رسانیم.


چه زمانی قیمت تور مشهد ارزان است؟
تور کامل بودن دروغ است. تور بی عیب ونقص بودن هم محال است. اما تور مشهد ارزان قیمت از تهران،خیلی خوب در اکثر اوقات، در واقع امکان پذیر است. پس اگر واقعا قصد یک سفر خیلی خوب به مشهد را دارید تنها یک گزینه دارید. آن هم انتخاب زمان مناسب برای یکی از تورهای مشهد ( تور مشهد از تهران هوایی ارزان، تور تهران مشهد زمینی ارزان ) است.

تور مشهد از تهران ارزان
چند راهکار برای رزرو یک تور مشهد ارزان قیمت از تهران را بدانید؟

1-    اگر محصل ندارید زمان امتحانات مدارس و دانشگاه ها تور مشهد را رزرو کنید. قیمت تور تهران به مشهد با قطار و قیمت تور مشهد از تهران هوایی در این ایام بخاطر کاهش درخواست ها ارزان تر است. در این روزهای سال شما میتوانید در بهترین هتل های مشهد اقامت ارزانی داشته باشید.
2-    اگر میتوانید تور تهران مشهد با هواپیما را بعد از ایام نوروز رزرو کنید. کمترین نرخ تور تهران به مشهد با هواپیما برای نیمه دوم فرودین تا خرداد ماه است. قیمت تور هوایی تهران به مشهد در این ایام بخاطر کاهش مسافران ارزان است. در مقابل، بیشترین نرخ قیمت تور مشهد هوایی از تهران نوروز است. البته در ایام شهادت و ولادت امام رضا (ع) هم قیمت تور تهران به مشهد هوایی و زمینی به علت تقاضا به اوج خود می رسد.
3-    روزهای جمعه و شنبه را برای رزرو تورهای زیارتی از تهران به مشهد، بهترین انتخاب هستند. معمولا بعد از تعطیلی ها از قیمت بلیط هواپیمایی مشهد از مقصد تهران کاسته می شود. اگر زمان خاصی را برای سفر به مشهد مد نظر ندارید می توانید رزرو بلیت تور مشهد هوایی از تهران را برای بعد از تعطیلی ها بگذارید.


شما نمی خواهید از سفر به مشهد لذت ببرید؟
رهایی بشر از راه سفر و در سفر است. شاید تشبیه تهران به اردوگاه کار اجباری، ذهنی و جسمی صحیح باشد. درمانش در سفر است. تنها مسیرراه، فاصله رنج بین این دو پایتخت است. اما راه، هم نمی تواند فاصله بین دلهای عاشق با امامشان باشد. ما در گروه گردشگری مشهد پلیز بر آنیم تا این فرهنگ را گسترش دهیم. تنها مقصد هدف نیست. باید طوری سفر کنید که از مسیر هم لذت ببرید. لااقل خوب سفر کرده ایم و همین کافی است.


با چه وسایلی به مشهد سفر کنیم؟
در سفر همیشه انتخاب سفر هوایی از زمینی آسان تر است. دلیل آن هم به کسی پوشیده نیست. اما انتخاب تور هوایی مشهد یا تور زمینی مشهد بسته به شرایط هر کسی متفاوت است. بدون شک یکی از انتخاب های مردم شهرم تور مشهد از تهران با هواپیما است. دلیل آن هم شاید مربوط به عجله باشد. چای را داغ سر می کشند، پشت ترافیک بوق می زنند، صبح با عجله سمت کار می روند. شاید همین دلیل باشد که وقتی برای سفر زمینی ندارند.

 

با هواپیما:

تور تهران مشهد هوایی انتخاب آن دسته از تهرانی های است که زمان کافی برای تور مشهد زمینی از تهران ندارند. دلایل آن هم شخصی و کاری است. 

تور تهران مشهد هوایی
فاصله تهران تا مشهد با هواپیما:
مسافت هوایی از تهران تا مشهد 741 کیلومتر است.  برای این سفر حدود 1 ساعت و نیم زمان احتیاج است. همین فاصله زمانی کوتاه باعث شده است که سریعتر و راحتر تصمیم برای سفر و زیارت گرفته شود. نا گفته نماند همین خاصیت باعث آن شده است که قیمت تور مشهد هوایی از تهران نسبت به قیمت تور مشهد با قطار از تهران بیشتر باشد.

 

 لحظه آخری :

بدون شک تورهای لحظه آخری مشهد یکی از جذاب ترین انتخاب ها برای یک سفر ارزان هستند. اما باید دانست بخاطر تقاضای بسیار بالا برای سفر به مشهد مقدس رزرو تور مشهد لحظه آخری از تهران کمی سخت است. بهتر است تورهای هوایی مشهد آفری از تهران را در ایام خلوت سال جویا شوید. 

 

 با قطار:

تور مشهد از تهران با قطار دومین گزینه جذاب برای سفر به مشهد مقدس است. دلایل بسیاری هم می توان بایت این انتخاب آورد. اما به اختصار میتوان گفت تور تهران مشهد با قطار یک انتخاب ارزان نسبت به تور هوایی مشهد است. راحتی و ایمنی سفر با قطار باعث شده است که در این سفر زیارتی، تور مشهد با قطار گزینه مناسبی برای سفر خانوادگی باشد. برای یک سفر اقتصادی تر میتوان یکی از تورهای مشهد با قطار ارزان قیمت از تهران را انتخاب کرد.

تور مشهد از تهران با قطار
تور مشهد با کدام قطارها از مشهد انجام می شود؟
خیلی ها دوست دارن تور ارزان مشهد با قطار را تجربه کنند. اما هستند تهرانی های که تور لوکس مشهد با قطار از تهران را انتخاب می کنند.شرکت های که  بلیط قطار مشهد را در این مسیر میفروشند بسیار هستند. شرکت قطار رجا، قطار فدک، قطار بن ریل، قطار نورالرضا، قطار زندگی، قطار جوپار و غیره در این مسیر خدمات می دهند.

 

 با قطار های لوکس:

تور مشهد با هواپیما از تهران یک سفر لوکس برای خیلی ها محسوب می شود. از این رو برای دوست داران سفر ریلی هم این امکان فراهم شده است. تور مشهد با قطار 5ستاره یکی از این انتخاب های لوکس است. فقط کافی است که به امکانات قطار فدک، زندگی و نورالرضا نگاهی بیندازید. تور تهران به مشهد با قطار فدک از پر طرفدارترین تورهای مشهد است.

 

 با قطار فدک:

در مقایسه تور مشهد از تهران با قطار فدک می توان گفت فعلا در حال حاضر بهترین قطار مسیر مشهد از مقصد تهران است. باید بدانید در تور تهران مشهد با قطار فدک اگر 4 بزرگ سال و یک کودک همراهتان باشد نیازی نیست برای کودک هزینه ی پرداخت کنید. قیمت تور مشهد با قطار فدک از تهران بخاطر امکانات لوکسی که برای شما فراهم شده است نسبت به دیگر شرکت های ریلی بیشتر است. از معایب قطار فدک میتوان فقط به نبود رستوران در این قطار 5 ستاره اشاره کرد.تور تهران به مشهد با قطار فدک

 

 با اتوبوس:

تور هوایی مشهد به عنوان گران ترین و تور مشهد از تهران با اتوبوس به عنوان اقتصادی ترین سفر است. شاید بارها اسم تور زیارتی تهران به مشهد با اتوبوس را شنیده باشید. در گذشته تورهای مسافرتی تهران مشهد با اتوبوس یکی از گزینه های سفر های کاروانی محسوب می شود. تور مشهد با اتوبوس بخاطر نزدیکی زمان طی سفر نسبت با قطار میتواند یکی از گزینه های مناسب برای تور ارزان مشهد باشد.

تور مشهد از تهران با اتوبوس
 با اتومبیل شخصی:
بعضی از افراد تور را به عنوان سفر گروهی در نظر می گیرند. این تفکر اشتباه است. تور به معنایی رزرو محل اقامت و تهیه بلیت رفت و آمد است. شما میتوانید تنها با رزرو بلیت محل اقامت مناسبتان توسط سایت گردشگری مشهد پلیز و آغاز سفرتان با اتومبیل شخصی تان به تور مشهد مشرف شوید. در اصل یکی از مهمترین گزینه های سفر با تور تعیین محل اقامت قبل سفر است.

 

اقامت در هتل های 5 ستاره نزدیک به حرم مطهر: 

رزرو یکی از هتل های لوکس مشهد در ایام نه چندان خلوت سال کار زیاد سختی نیست. مطمئنا یک تور مشهد لوکس با اقامت در یکی از هتل های 5ستاره مشهد کامل می شود. تور مشهد از تهران هوایی هتل قصر طلایی  میتواند بیانگر یک سفر بیاد ماندنی به نسبت دیگر تورهای مشهد باشد. اگر قصد یک سفر لوکس را دارید بهتر است قیمت تور تهران مشهد هوایی هتل های 5 ستاره را در سایت مشهد پلیز جستجو کنید.اقامت در هتل های 5 ستاره نزدیک به حرم مطهر

 

هتل 5ستاره درویشی:

بدون شک هتل درویشی مشهد جزو لوکس ترین و مجهزترین هتل 5ستاره شهر مشهد است. از این رو زوار عربی بیشتر تمایل دارند در این هتل اقامت داشته باشند. مطمئنا تور تهران مشهد هوایی هتل درویشی می تواند تجربه خاص و بیاد ماندنی باشد.

 

هتل 5ستاره مدینه الرضا:

این هتل مجلل یکی از نزدیک ترین هتل های 5 ستاره به حرم مطهر است. انتخاب تور مشهد با هواپیما از تهران و اقامت در این هتل برای آن دسته زوار تهرانی که نزدیکی به حرم  در اولویت است برایشان میتواند گزینه مناسبی باشد.

 

هتل بین المللی قصر طلایی :

این هتل از مشهور ترین و معتبر ترین هتل های 5ستاره مشهد است.این هتل 5ستاره یکی از مهمترین هتل های محل اقامت تهرانی های گرامی است.

 

هتل های 4ستاره و 3ستاره:

خوشبختانه هتل های 4ستاره و 3 ستاره بسیاری در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم خدمات به زوار می دهند.رزرو این هتل ها برای تور مشهد با قطار از تهران بسیار مناسب و ارزان است. حتما نباید با هزینه زیاد و اقامت در هتل های لوکس مشهد قصد سفر به این شهر را داشته باشید.. انتخاب این هتل های خوب و با کیفیت برای تورهای مسافرتی ارزان مشهد با اتوبوس از تهران گزینه بسیار مناسبی است.

 

هتل آپارتمان های نزدیک حرم:

اگر قصد سفر خانوادگی به همراه تعداد زیادی از دوستان و آشنایان را دارید. میتوان  انتخاب هتل آپارتمان های نزدیک حرم یک انتخاب مناسب و اقتصادی باشد. بیشتر قیمت تور مشهد از مبدا تهران مربوط به محل اقامت و تعداد روزهای اقامتتان است. پس اگر مشکلی با اقامت خانوادگی و دوستانه در مشهد مقدس ندارید بهتر است همه افراد خانواده در یک هتل آپارتمان اقامت داشته باشند.

 

 اقساطی :

تور اقساطی مشهد از تهران می تواند برای آن دسته از زوار تهرانی که شرایط مناسبی برای یک سفر ندارند گزینه مناسبی باشد. این امکان برای شما فراهم می شود که هزینه سفر را در چندین قسط پرداخت کنید و از لحاظ اقتصادی کسی نباشد که از این سفر جا بماند. 


برای خرید به کجای مشهد برویم؟
اگر اهل خرید کردن هستید باید حتما از بازار ها و مراکز خرید مشهد دیدن کنید. بدون شک آنجا باید از همسرتان سوال کنید حالا حالتان چگونه است. بهتر است زمان را اندازه نگیرید و ساعت را اعلام نکنید. اجازه بدهید تا عزیزانتان با خیال اسوده و بدون دغدغه خرید خود را انجام دهند.

بهترین مراکز خرید مشهد
بهترین مراکز خرید مشهد:
1-    قدیمی ترین و معروف ترین بازار نزدیک حرم میتوان به بازار رضای مشهد اشاره کرد.
2-    مجتمع تجاری الماس شرق بهترین مرکز خرید مشهد
3-    مرکز خرید آرمان بهترین مرکز خرید لوازم بهداشتی مشهد
4-    مجتمع تجاری وصال مشهد برای خرید سوغات
5-    معروف ترین برند ها را در پاساژ کاسپین مد جستجو کنید
6-    مرکز خرید مشهد مال که یکی از مجهز و شیک ترین مراکز خرید است.
7-    مرکز خرید پروما و زیست خاور هم جذابیت های فراوانی برای گردشگران دارند.
8-    مرکز خرید بعثت طرقبه برای کسانی که خرید از منطقه یلاقی مشهد را می پسندند.
9-    خیابان های راهنمایی و سجاد مشهد فضای بسیار مناسب برای خرید و خیابان گردی را دارند.


بهترین مراکز سیاحتی مشهد:
1-    مهمترین و اصلی ترین یلایق مشهد می توان از طرقبه و شاندیز نام برد.
2-    آرامگاه فردوسی مشهد در فاصله 20 کیلومتری این شهر واقع است.
3-    پارک کوهسنگی و پارک وکیل آباد مشهد از مناطق دیدنی می توان نام برد.
4-    از مراکز تاریخی می توان به آرامگاه نادر افشار و بازار رضا اشاره کرد.

مهمترین مراکز سیاحتی و تفریحی مشهد
مراکز تفریحی مشهد:
از مهمترین و محیج ترین جاذبه های گردشگری مشهد میتوان به تعداد بسیار زیاد مراکز تفریحی آبی اشاره کرد. این مراکز به طور روزانه و به طور جداگانه و همزمان پذیرایی گردشگران خانوم و آقای هستند. از معروف ترین آنها می توان اشاره کرد به سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک ساحلی آفتاب و پارک آبی ایرانیان اشاره کرد.

جاذبه های گردشگری مشهد