imgDefault
تور اصفهان به مشهد - ارزان قیمت به صورت هوایی و زمینی

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

 

تور اصفهان به مشهد - ارزان قیمت، هوایی و زمینی

تور اصفهان به مشهد - ارزان قیمت، هوایی و زمینی

سیری زِ دیدنِ تو ندارد، نگاه من یا ضامن آهو:
تا حالا دلتون خواسته بعضی سفر ها رو دوباره برای بار اول تجربه کنید؟
همه میگن قانع باش. همون یک بار هم که رفتی مشهد رو خیلی ها هنوز تجربه نکردن. تو جوابشون باید گفت در این عمر کوتاه چرا باید قانع بود. تور مشهد با هواپیما از اصفهان را رزرو کنید. تور مشهد زمینی از اصفهان ( تور مشهد با قطار، تور مشهد با اتوبوس ) را رزرو کنید.یا با وسیله نقلیه خودتون و رزرو بهترین هتل های مشهد رهسپار شهر مقدس مشهد شوید. به همون یک بار زیارت، قانع نباشید. اینو بدونید تو زندگی هر روزی رو که برای دلتون زندگی کرده باشید، بردین.


یهو دلم یه چیزی خواست:
دلم از کار جهان گرفته است. آمده ام تا مرا بخواهی، تا در صحبت تو روی در طاعت آرم که دلم بر هیچ کس قرار نمی گیرد. الا به تو یا امام رئوف و مهربانم.

تور اصفهان به مشهد
تور مشهد هم برای زیارت هم برای سیاحت:
محبوبیت تور مشهد برای اصفهان ی تنها خلاصه به زیارت از بارگاه امام هشتم نیست.  مشهد یک شهر زیارتی و سیاحتی است. دل که سیر نمی شود از نگاه تو، احساس خاصی در صحن و سرایت، دلم دارد.


باور کنید مشهد زیباست:
بسیاری از اصفهان ی ها بعد از پابوسی امام رضا (ع) برای بازدید از جاذبه های طبیعی و تفریحی مشهد اقدام می کنند. این یک اتفاق خوب است. دست عزیزانتان را بگیرید. مشهد زیباست. برای تجربه همه آن اماکن دیدنی حداقل یک روز را تخصیص به مشهد گردی دهید. ما در گروه بزرگ گردشگری مشهد پلیز در کنار شما برای ترسیم یک خاطره همیشگی از مشهد هستیم. 


تصمیمت بگیر و تور مشهد خاص خودت رو همین الان از سایت مشهد پلیز رزرو کن:
اینقدر با خودتون نگید که ما هم دلمون زیارت می خواد ولی شرایطش نیست. تورهای مسافرتی از اصفهان به مشهد در تمام طول سال برای زوار اصفهان ی فراهم است. استقبال از تور مشهد هم زیاد است. خوشبختانه تنوع در انواع تورهای مسافرتی مشهد، با توجه به سلیقه زوار اصفهان ی، باهر سطح مالی و اجتماعی وجود دارد. این اتفاق یکی از معجزه های این امام رئوف است که هیچ اصفهان ی رو نا امید از بارگاهش رد نمی کند.


با بهترین ها سفر کنید:
سفر به مشهد از مقصد اصفهان به طرق مختلفی انجام می شود. برای اصفهانی ها هواپیما، قطار ، اتوبوس و حتی خودروی شخصی میتوانند یکی از گزینه های سفرباشد. بسیاری از گردشگران به رزرو هتل های 5ستاره مشهد اکتفا می کنند. این عزیزان اصفهان ی بعد از رزرو یکی از هتل های خوب مشهد برای سفر زیارتی خود با خودروی شخصی دل به جاده می زنند.


سفر هوایی به مشهد با ایرلاین ماهان - معراج – ایران ایر :
ما در گروه گردشگری مشهد پلیز بلیط هواپیمایی مشهد این 3 شرکت را پیشنهاد می کنیم. البته بلیط هواپیمای مشهد، دیگر شرکت ها هم هر کدام مزیت های خود را دارند.برای تور اصفهان به مشهد با هواپیما این 3 شرکت جزو بهترین شرکت های هوایی با خدمات عالی و هواپیمای خوب هستند. بلیط مشهد با هواپیما شامل بلیط مشهد هوایی سیستمی و مشهد هوایی چارتر است. در ادامه سعی می شود تفاوت های هر کدام را به اختصار توضیح دهیم.

تور اصفهان به مشهد با هواپیما
پرواز سیستمی مشهد :
بلیط پرواز مشهد سیستمی قیمتش نسبت به بلیط پرواز مشهد چارتر ثابت است. یک خصوصیت خوب پرواز های  مشهد به صورت سیستمی برای افراد با، مشغله کاری است. اگر مسافری از تور اصفهان به مشهد هوایی جا بماند درصدی از هزینه بلیت برگشت داده می شود. همین خاصیت استرس و نگرانی از دیر رسیدن به پرواز را کاهش می دهد.
قیمت تور مشهد از اصفهان هوایی به صورت سیستمی ثابت و زیادتر از پرواز مشهد چارتری هست. اما قابل کنسل کردن است. خبر خوب برای پدران اصفهان ی که کودک خردسال همراهشان، برای تور مشهد است. کودکان 2 تا 7 ساله شان  در تور مشهد هوایی از اصفهان،  به صورت نیم بها محاسبه می شوند.

 

چارتری :

تور مشهد چارتری از محبوب ترین تورهای مشهد هوایی از اصفهان است. علت آن را میتوان بیشتر در قیمت بلیط پرواز مشهد دانست.


اولین سوالی که بوجود می آید این است که چارتر مشهد چیست؟ 
 چارتر به پرواز های گفته می شود که چارتر کننده تعدادی یا کل صندلی های پرواز مشهد را رزرو کرده است. 


قیمت بلیط تور مشهد هوایی از اصفهان چارتر چقدر است؟
مهمترین نکته در مورد قیمت تور اصفهان مشهد هوایی که به صورت چارتری رزرو شده اند این است که این بلیت ها مداوم تغییر قیمت دارند. بسته به پیک سفر به مشهد و زمان رزرو تور مشهد، قیمت تور چارتر مشهد کم و زیاد می شود. دلیل استقبال اصفهان ی ها از رزرو تورهوایی از اصفهان به مشهد با هواپیمای چارتر این است که بعضی اوقات خیلی ارزان است.


چند نکته در مورد تور چارتر مشهد هوایی از اصفهان:
زوار اصفهان ی باید بدانند هزینه پرواز چارتر برای کودکان 2سال به بالا کامل پرداخت می شود.در ضمن امکان کنسل بلیط چارتر وجود ندارد .برای همین اگر قصد رزرو بلیط تور چارتر مشهد را دارید حتما مطمئن از زمان سفرتان داشته باشید.

لحظه آخری : 

بهتر است اول با تور لحظه آخری مشهد آشنا شوید. تور اصفهان مشهد لحظه آخری در واقع همان تور مشهد چارتر است. با این تفاوت که در ایام خلوت سال تا آخرین روزها و ساعات فروش نرفته است. پکیج تور مشهد لحظه آخری هیچ تفاوتی با تور چارتر مشهد اصلی ندارد فقط ارزان تر است. اگر زمانتان آزاد است و روز خاصی را برای تور مشهد تان در نظر ندارید لحظه آخری سفر کنید. باید بدانید زمان زیادی برای آماده شدن ندارید. در واقع باید چمدان هایتان از قبل برای تور مشهد لحظه آخری از اصفهان آماده باشد.تور اصفهان به مشهد لحظه آخری

 

ارزان : 

در مقاطع زمانی خاص می توانید ارزانترین تور اصفهان مشهد با هواپیما را رزرو کنید. خرداد ماه ، مهر ماه و دی ماه که اوج امتحانات و فصل مدارس است میتواند گزینه مناسب برای تور ارزان مشهد از اصفهان با هواپیما باشد. قیمت تور مشهد نورزی از اصفهان ارزان نیست. برای همین تور مشهد تان را بعد از تعطیلات نوروز رزرو کنید. اوخر فرودین تا اواخر اردیبهشت هم میتواند برای رزرو تور هوایی اصفهان مشهد ارزان مناسب باشد. البته اگر محصل همراهتان ندارید.


چه زمانی تور مشهد ارزان نیست؟
مشهد مقصد پر تقاضایی است. خیلی کم پیش می آید که این شهر خلوت باشد. زوار امام رضا از هر فرصتی برای رزرو تور مشهد اقدام می کنند. بهتر است در روزها تعطیل و ماه های خاص (شهادت، ولادت، عاشور و عید و غیره) دنبال تور ارزان مشهد از اصفهان نباشید. هم تقاضا در این ایام بالاست هم قیمت تور مشهد ارزان نیست. باید بدانید قیمت بلیط هواپیمایی مشهد بالاو قیمت هتل های مشهد به اوج خود می رسند.

 

نوروز : 

یکی از بهترین تورهای مسافرتی اصفهان به مشهد نوروز است. آب و هوای مشهد در این فصل یکی از بیاد ماندنی ترین تورها مشهد را برایتان رقم می زند. بخاطر تقاضای بالا در این ایام قیمت تور نوروزی مشهد از اصفهان به حد بالای خود می رسد. اگر از هفته های قبل اقدام به رزرو تور اصفهان مشهد نوروز کرده باشید احتمال خرید بلیط تور مشهد نوروزی را دارید.

 

زمینی : 

اگر قصد رزرو بهترین هتل های عالی و شیک مشهد را دارید بهتر است تور اصفهان مشهد زمینی را انتخاب کنید. این انتخاب می تواند شامل تور مشهد با قطار از اصفهان، تور مشهد با اتوبوس یا خودروی شخصی باشد. در این صورت شما می توانید بجای هزینه بالا برای تور هوایی مشهد با هزینه کمتر محل اقامت مناسب تری انتخاب می کنید. قیمت تور هوایی مشهد نسبت به تور زمینی مشهد بیشتر است. همین تفاوت قیمت تور زمینی است که سفر مشهد را برای همه آسان کرده است.

 

با قطار:

خیلی از افراد از ارتفاع می ترسند. خیلی ها سفر زمینی را دوست دارند. برای همین تور زمینی مشهد را بیشتر پسند می کنند. البته ناگفته نماند تور اصفهان به مشهد با قطار ایمن ترین نوع سفر به مشهد محسوب می شود. پس تور زمینی مشهد با قطار از اصفهان علاوه بر ایمنی نسبت به تور مشهد هوایی از اصفهان، با صرفه تر و اقتصادی تر است. به همین علت که قیمت تور مشهد از اصفهان با قطار مناسب تر می باشد بیشتر زوار اصفهان تور مشهد با قطار را بیشتر پسند می کنند.

 

با قطارهای 5 ستاره :

تور اصفهان مشهد با قطار vip بخاطر خدمات متمایزشان بسیار راحت و لذت بخش هستند. قیمت تور مشهد از اصفهان با قطار 5 ستاره برای آن دسته از زوار اصفهان ی که کیفیت سفر برایشان دراولویت است اهمیت چندانی ندارد. برای مسافران اصفهان ی که قصد سفر به مشهد را دارند انتخاب یک قطار 5ستاره یا 4ستاره می تواند بسیار ارزشمند باشد. بلیط قطار مشهد هم مانند بلیط هواپیمایی مشهد در ایام پیک سفر سخت پیدا می شود. بهتر است از چند روز قبل از تایم سفر اقدام به رزرو بلیط قطار مشهد از مقصد اصفهان بکنید.

 

قطار های رجا :

گروه قطار های رجا علاوه بر قطارهای لوکس دارایی قطار های مناسب و درجه 2 می باشد. همین عامل سبب شده است تا قیمت تور مشهد با قطار از اصفهان مناسب سفر های خانوادگی از اصفهان باشد..قطارهای 4 تخته رجا شامل واگن های زندگی، سریر، سیمرغ، توس، غزال، خلیج فارس وغیره است.تور ارزان اصفهان مشهد با قطار 6 تخته برای خانواده ها با جمعیت بالاتر به صرفه تر است.تور اصفهان به مشهد با قطار

 

با اتوبوس یا اتومبیل :

تور مشهد از اصفهان با اتوبوس یکی از انتخاب های جذاب برای زوار اصفهان ی است. شما علاوه بر اقتصادی بودن تور مشهد تان از جاذبه های جاده اصفهان تا مشهد هم استفاده می کنید. شما در تور اصفهان به مشهد با اتوبوس (اتومبیل شخصی ) علاوه بر لذت از مقصد از جاذبه های دیدنی مسیر تان هم بهرمند می شوید.. مهمترین نکته در تورهای زمینی مشهد انتخاب محل اقامتتان قبل سفر است. رزرو هتل های مشهد را قبل از سفرتان در سایت گروه گردشگری مشهد پلیز انجام دهید.


اقامت در هتل های 5 ستاره لوکس مشهد: 
شاید برای خیلی از زوار اصفهان ی عزیز، در سفر به مشهد اقامت مناسب در اولویت باشد. اگر قصد یک سفر لوکس را دارید بهتر است قیمت تور مشهد هوایی از اصفهان هتل های 5 ستاره را در سایت مشهد پلیز جستجو کنید. با اقامت و رزرو هتل های 5 ستاره مشهد و اقامت دل نشین سفری بیاد ماندنی برای خود و عزیزانتان فراهم کنید. تقریبا بیشتر هتل های 5 ستاره مشهد در نزدیکی حرم واقع هستند. 

 

ماه عسل :

اگر قصد دارید اولین سفر زندگی مشترکتان را با یک سفر معنوی آغاز کنید راهش تور لوکس مشهد هتل 5ستاره از اصفهان است. بدون شک امکانات رفاهی و نردیکی هتل های 5ستاره لازمه یک سفر ماه عسل برای زوج های اصفهان ی است. با اقامت در یکی از هتل های 5ستاره مشهد کام تان را بیشتر شیرین می کند.

 

هتل 5ستاره درویشی :

کمتر کسی است به مشهد سفر کند و دلش یک اقامت خاص را نخواهد. هتل درویشی نماد شیک بودن است. بدون شک هتل درویشی مشهد جزو لوکس ترین و مجهزترین هتل 5ستاره شهر مشهد است. این هتل با فراهم کردن کلیه خدمات رفاهی در دل خود، تور اصفهان مشهد هتل درویشی را کامل کرده است. همین خصوصیات باعث شده است علاوه بر زوار ایرانی، زوار عربی و خارجی بیشتر تمایل برای اقامت در هتل درویشی مشهد داشته باشند. مطمئنا تور مشهد از اصفهان هتل درویشی می تواند تجربه خاص و بیاد ماندنی باشد.تور اصفهان مشهد هتل درویشی

 

هتل 5ستاره مدینه الرضا : 

این هتل مجلل یکی از نزدیک ترین هتل های 5 ستاره به حرم مطهر است. فاصله این هتل تا رسیدن به حرم کمتر از 2 دقیقه است.معماری این هتل به صورت اسلامی و ایرانی است. این هتل در مدیریت سپاه پاسدارن است.انتخاب تور مشهد از اصفهان هوایی و اقامت در این هتل برای آن دسته زوار اصفهان ی که سالمند همراه دارند گزینه بسیار مناسبی باشد.

 

هتل بین المللی قصر طلایی  :

این هتل از مشهور ترین و معتبر ترین هتل های 5ستاره مشهد در خیابان امام رضای مشهد است. فاصله این هتل تا حرم پیاده چند دقیقه است. این هتل 5ستاره یکی از مهمترین هتل های محل اقامت اصفهان ی های گرامی است. تور اصفهان مشهد هتل طلایی قصر بخاطر امکانات رفاهی و نزدیکی مراکز خرید گزینه بسیار مناسبی در بین زوار اصفهان ی برای اقامت است.تور اصفهان مشهد هتل قصر طلایی

 

هتل های 4 ستاره و 3ستاره  :

خوشبختانه هتل های 4 ستاره، 3 ستاره و سوئیت بسیاری در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم خدمات به زوار می دهند. رزرو این هتل ها و سوئیت ها برای تور مشهد با قطار از اصفهان بسیار مناسب و ارزان است. حتما نباید با هزینه زیاد و اقامت در هتل های لوکس مشهد قصد سفر به این شهر را داشته باشید. انتخاب یکی از این هتل های خوب و با کیفیت برای تورهای مسافرتی ارزان مشهد با اتوبوس از اصفهان گزینه بسیار مناسبی است.


هتل آپارتمان های نزدیک حرم:
برای تورهای خانوادگی با جمعیت بالا میتوان با انتخاب هتل آپارتمان های نزدیک حرم یک انتخاب مناسب و اقتصادی داشت. بیشتر قیمت تور اصفهان به مشهد مربوط به محل اقامت و تعداد روزهای اقامتتان است. پس اگر مشکلی با اقامت خانوادگی و دوستانه در مشهد مقدس ندارید بهتر است همه افراد خانواده در یک هتل آپارتمان اقامت داشته باشند.

 

اقساطی :

تور اصفهان به مشهد اقساطی می تواند برای آن دسته از زوار اصفهان ی که شرایط مناسبی برای یک سفر ندارند گزینه مناسبی باشد. این امکان در تورهای اقساطی مشهد برای شما فراهم می شود که هزینه سفر را در چندین قسط پرداخت کنید.


برای خرید به کجای مشهد برویم؟
اگر با تور مسافرتی مشهد از اصفهان به مشهد سفر کنید و به خرید و تفریح نروید تور مشهد تان یک چیزی کم دارد. بدون شک یکی از جاذبه های شیرین تور مشهد خرید کردن است. اصفهان ی های که اهل خرید کردن هستند باید حتما از بازار ها و مراکز خرید مشهد دیدن کنند. آنجا باید از همسرتان سوال کنید حال دلتان چگونه است. بهتر است زمان را اندازه نگیرید و ساعت را اعلام نکنید. زمان کافی برای خرید در تور مشهد در برنامه تان قرار دهید.اجازه بدهید تا عزیزانتان با خیال اسوده و بدون دغدغه خرید خود را انجام دهند.


بهترین مراکز خرید مشهد:
1-    قدیمی ترین بازار نزدیک حرم  بازار رضای مشهد است.
2-    بازار 17 شهریور در نزدیکی حرم مطهر و مجتمع های تجاری بسیار تمام خواسته شما را از خرید براورده می کند.
3-    مجتمع تجاری الماس شرق بهترین مرکز خرید در اطراف مشهد است.
4-    مرکز خرید آرمان بهترین مرکز خرید لوازم بهداشتی در مشهد است 
5-    مجتمع تجاری وصال مشهد برای خرید سوغات و گشت گذار در کنار مجتمع الماس واقع شده است.
6-    معروف ترین برند ها را در پاساژ کاسپین مد جستجو کنید. اگر اهل مد و برند هستید به این پاساژ حتما سری بزنید.
7-    مرکز خرید مشهد مال که یکی از مجهز و شیک ترین مراکز خرید است. این مجتمع در حال تکمیل و در خیابان سجاد واقع شده است.
8-    مرکز خرید پروما و زیست خاور هم جذابیت های فراوانی برای گردشگران دارند.
9-    مرکز خرید بعثت طرقبه برای کسانی که خرید از منطقه یلاقی مشهد را می پسندند. شما می توانید بعد از خرید سوغات برای صرف نهار یا شام به رستوران های با صفای طرقبه مشهد بروید.
10-    خیابان های راهنمایی و سجاد مشهد فضای بسیار مناسب برای خرید و خیابان گردی را دارند.

بهترین مراکز خرید مشهد
بهترین مراکز سیاحتی مشهد:
1-    مهمترین یلایق مشهد طرقبه و شاندیز هستند. اصلا مشهد معروف به ساحت در این دو منطقه یلاقی مشهد است.
2-    آرامگاه فردوسی مشهد در فاصله 20 کیلومتری این شهر واقع است. علاوه بر آرامگاه فردوسی بزرگ میتوانید از آرامگاه ابدی صدای ایران استاد شجریان هم دیداری تازه کنید.
3-    پارک کوهسنگی و پارک وکیل آباد مشهد از مناطق دیدنی مشهد حساب می شوند.
4-    از مراکز تاریخی می توان به آرامگاه نادر افشار و بازار رضا اشاره کرد.


مراکز تفریحی آبی مشهد:
از مهمترین و محیج ترین جاذبه های گردشگری مشهد میتوان به تعداد بسیار زیاد مراکز تفریحی آبی اشاره کرد. این مراکز به طور روزانه و به طور جداگانه و همزمان پذیرایی گردشگران خانوم و آقای هستند. از معروف ترین آنها می توان اشاره کرد به سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک ساحلی آفتاب و پارک آبی ایرانیان اشاره کرد.
موج های آبی مشهد