مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور اصفهان به مشهد

تور اصفهان به مشهد

امام رضا جان میگن روز محشر با هرکسی که دوسش داشته باشی، محشور می شوی، یعنی من و تو چه محشری شود.

 

سفر ارزان به مشهد:
به هوای حرمش می گذرد ایامم، گویند که زیارت تو حج فقرا است. برای سفر ارزان به مشهد همیشه فرصت بسیار است. 

 

هوایی :

انواع تورهای هوایی مشهد از اصفهان ارزان قیمت، شامل تور چارتری مشهد از اصفهان، تور اصفهان به مشهد لحظه آخری و تورهای مسافرتی مشهد هوایی از اصفهان اقساطی است. در ضمن اگر دنبال تور ارزان اصفهان به مشهد هوایی هستید بهتر است بدانید ایام خلوت سال را برای سفر به مشهد باید انتخاب کرد.

تور اصفهان به مشهد هوایی
مشهد پلیز:
مشهد پلیز مرجع اختصاصی برای سفر زوار اصفهانی به مقصد مشهد است. در کنار ما دیگر نگرانی بابت سفرتان به مشهد نخواهید داشت. ارزان ترین بلیت هواپیمایی مشهد از مبدا اصفهان، ارزانترین بلیت مشهد با قطار از اصفهان و ارزانترین بلیت مشهد با اتوبوس از اصفهان را از مشهد پلیز رزرو کنید. این تنها بخش کوچکی از خدمات اختصاصی ما به زوار اصفهانی است. اگر رزرو بهترین هتل های 5 ستاره مشهد و مناسب ترین هتل های 4 ستاره مشهد دغدغه شما است. بهتر است در کنار ارزانترین هتل های 3ستاره مشهد و سوئیت های قیمت مناسب مشهد یک مقایسه جامع را از مرجع تورهای مشهد از مبدا اصفهان بخواهید.


تور لحظه آخری اصفهان مشهد ارزان:
اصلی ترین نکته در مورد تورهای لحظه آخری ارزان بودن آنهاست. در واقع تور ارزان مشهد از اصفهان لحظه آخری علاوه بر ارزان بودن از کیفیت و کمیت آن کاسته نمی شود. تنها دلیل ارزان بودن تورلحظه آخری مشهد با هواپیما از اصفهان در یک نکته نهفته است. آن هم زمان بسیار کم تا لحظه پرواز است. باید بدانید تور لحظه آخری مشهد با هواپیما از اصفهان در واقع همان تور اصفهان به مشهد چارتری است. تورههای مسافرتی چارتری از اصفهان به مقصد مشهد در ایام لو سیزن با کاهش تقاضا رو به رو می شوند.

 

چارتری:

تور مشهد از اصفهان با هواپیما بخاطر تقاضای بسیار بالا توسط چارتر کننده ها اجاره می شود. در ایام خلوت و کم تقاضا چارتر کننده گان برای فرار از ضرر های احتمالی تور اصفهان به مشهد با هواپیما را با تخفیف بسیار ارائه می کنند. به این تخفیف ها که به تور اصفهان مشهد با هواپیما داده می شود اصطلاحا تور لحظه آخری گفته می شود.

تور اصفهان به مشهد لحظه آخری
بلیت پرواز مشهد از مبدا اصفهان:
بعد از رزرو بلیت پرواز از اصفهان به مقصد مشهد از سایت گردشگری مشهد پلیز باید برا پرواز باید به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان بروید. فاصله زمانی اصفهان تا مشهد با هواپیما در صورتی که مشکلی نباشد 1 ساعت 15 دقیقه است. قیمت بلیت پرواز مشهد از مبدا اصفهان بسته به نوع پرواز متغییر است. ایرلاین های که بلیت ارزان پرواز مشهد از مبدا اصفهان را ارائه میکنند در سایت گردشگری مشهد پلیز موجود هستند.


ایرلاین های ارائه دهنده پرواز اصفهان به مقصد مشهد:
1-    پرواز اصفهان به مقصد مشهد هواپیمایی ایران ایر 
2-    پرواز اصفهان به مقصد مشهد هواپیمایی کاسپین
3-    پرواز اصفهان به مقصد مشهد هواپیمایی زاگرس
4-    پرواز اصفهان به مقصد مشهد هواپیمایی ایران ایر تور


فرودگاه هاشمی نژاد مشهد:
این فرودگاه در جنوب شرقی مشهد واقع شده است. فرودگاه مشهد دومین فرودگاه پر تردد ایران است. 
1-    فاصله فرودگاه مشهد تا حرم مطهر حدود 17 دقیقه است. 
2-    فاصله فرودگاه مشهد تا مجتمع الماس شرق 30 دقیقه است.
3-    فاصله فرودگاه مشهد تا هتل بین الملی قصر حدود 16 دقیقه است.
4-    فاصله فرودگاه مشهد تا هتل درویشی حدود 17 دقیقه است.
5-    فاصله فرودگاه مشهد تا موج های آبی حدود 40 دقیقه است.


تور ارزان اصفهان مشهد هوایی در چه روزهای قابل رزرو است؟
بهترین زمان برای رزرو تور ارزان هوایی اصفهان به مقصد مشهد در روزهای جمعه و شنبه است. در روزهای دیگر هفته قیمت تور مشهد هوایی از اصفهان معمولا گران تر است. اگر دنبال یک تور ارزان قیمت اصفهان به مقصد مشهد هستید بهتر است روز و ایام سفرتان را برنامه ریزی کنید.

 

زمینی:

سفر زمینی همیشه در سبد خانواده های اصفهانی جایگاه ویژه ی دارد. این سفر میتواند با تور اصفهان به مشهد با قطار یا با تور مشهد به اصفهان با اتوبوس صورت بگیرد. البته فاصله اصفهان تا مشهد با خودروی شخصی کمی زیاد است. حتما قبل از سفر به مشهد هتل محل اقامت در مشهد را از طریق سایت مشهد پلیز رزرو کنید. در زیر کمی بیشتر با تورهای اصفهان به مشهد زمینی آشنا می شوید.

تور زمینی مشهد از اصفهان
با اتومبیل:
راهای زیادی برای رسیدن به مشهد از اصفهان وجود دارد. شما باید زمان تقریبی 13 ساعته تا مشهد را جوری تقسیم کنید تا از زیبایی های بصری جاده هم استفاده کامل را ببرید.

 

با قطار:

تور اصفهان مشهد با قطار از محبوب ترین تورهای زمینی مشهد از اصفهان است. قیمت تور زمینی اصفهان مشهد با قطار نسبت به تور هوایی مشهد از مبدا اصفهان اقتصادی تر است. این نکته تنها حسن تور مشهد از اصفهان با قطار نیست. تور زمینی مشهد با قطار از اصفهان امن ترین نوع سفر به مشهد هم است. این دوفاکتور دلیل محبوبیت این تور در بین خانواده های اصفهانی است.


محبوب ترین قطارهای مسیر اصفهان به مقصد مشهد:
مسیر اصفهان به مقصد مشهد با قطار علاوه بر قطارهای اقتصادی، قطارهای لوکس و لاکچری هم دارد. در ادامه بیشتر با این قطارهای مسافرتی آشنا خواهیم شد. 


قطارهای vip اصفهان به مقصد مشهد
قطار فدک و زندگی جزو جدید ترین و لوکس ترین قطارهای مسیر اصفهان به مقصد مشهد هستند. قیمت بلیت مشهد قطار فدک از اصفهان به نسبت خدماتی که ارائه می کند زاد تر است.

تور مشهد از اصفهان با قطار
تور ارزان مشهد با قطار از اصفهان: 
در صورتی که دنبال تور ارزان قیمت مشهد با قطار از اصفهان هستید بهتر است قطارهای نوراارضا، غزال، غدیر و سیمرغ را انتخاب کنید. جالب است بدانید قطارهای فدک و زندگی فقط در مسیر مشهد به زوار و مسافران اصفهانی خدمات می دهند.


چطور یک سفر ارزان با قطار به مشهد را تجربه کنید؟
نکته بسیار مهم در رزرو تور اصفهان مشهد زمینی ساعت حرکت آن است. باید بدانید ساعت تحویل اتاق های هتل های مشهد ساعت 14 است. اگر شما شب به مشهد برسید باید هزینه یک روز بیشتر را بپردازید. پس دقت کنید که برای یک تور ارزان قیمت مشهد با قطار از اصفهان حتما به ساعت حرکت قطار دقت کنید.

 

با اتوبوس:

مشهد پلیز مجری اصلی تور های مسافرتی زمینی اصفهان به مشهد با اتوبوس vip است. تور ارزان قیمت اصفهان مشهد با اتوبوس را جزو اقتصادی ترین سفر های به مشهد باید دانست. در صورتی که دنبال ارزانترین تور مشهد با اتوبوس از اصفهان هستید بهتر است هتل های 1 تا 4 ستاره مشهد را برای اقامتتان انتخاب کنید. 

تور زمینی اصفهان به مشهد با اتوبوس
امکانات تور مسافرتی مشهد با اتوبوس vip از اصفهان شامل موارد زیزر می تواند باشد:
به علت کاهش هزینه ها سفر با اتوبوس به مشهد شما می توانید علاوه بر امکانات عالی اتوبوس های vip اصفهان به مقصد مشهد از خدمات رفاهی بیشتری بهره مند شوید. اقامت در بهترین هتل های مشهد به همراه صبحانه و نهار و شام رایگان یکی از گزینه های انتخاب سفر با اتوبوس است.


هتل های مشهد:
اقامت همیشه یکی از دغدغه های مهم برای سفر به مشهد است. هتل های مشهد از تنوع بسیار بالای برخوردار هستند. قیمت نقطه مشترک تمام آنها می باشد. در ادامه با چند از بهترین هتل های مشهد آشنا می شویم.

تور اصفهان به مشهد هتل 5ستاره

هتل 5ستاره درویشی:

هتل درویشی مشهد جزو لوکس ترین و مجهزترین هتل 5ستاره در مشهد محسوب می شود. این هتل مقصد اول زوار عربی است. مطمئنا تور هوایی اصفهان مشهد هتل درویشی می تواند تجربه خاص و بیاد ماندنی باشد.

هتل 5ستاره مدینه الرضا:

این هتل مجلل وزیبا یکی از نزدیک ترین هتل های 5 ستاره به حرم مطهر است. انتخاب تور مشهد از اصفهان هتل 5ستاره مدینه الرضا و اقامت در این هتل برای آن دسته زوار اصفهانی که نزدیکی به حرم  در اولویت است برایشان میتواند گزینه مناسبی باشد.

 

هتل بین المللی قصر طلایی :

این هتل از مشهور ترین و معتبر ترین هتل های 5ستاره مشهد است.این هتل 5ستاره یکی از مهمترین هتل های محل اقامت اصفهانی های گرامی است. در واقع تور هوایی اصفهان به مشهد هتل قصر طلایی جزو لاکچری ترین تورهای مشهد است.

 

هتل 3ستاره اطلس:

دلیل اینکه تور مشهد از اصفهان هتل اطلس بسیار محبوب است امکانات خوب و نزدیکی این هتل به حرم است. این هتل در خیابان امام رضا و فلکه آب است.

 

هتل 2 ستاره بشری:

تور اصفهان به مشهد هتل بشری رو میتوان یک تور محبوب و اقتصادی دانست. تور لحظه آخری مشهد از اصفهان هتل بشری میتواند انتخاب بسیاری از اصفهانی ها برای سفر هوایی و ارزان باشد. هتل 2 ستاره بشری علاوه بر اقامت مناسب و ارزان از لحاظ نزیکی هم مسافت کمی تا حرم دارد. تور اصفهان مشهد هتل بشری 2 شب و 3 روز یکی از پر طرفدار ترین انتخاب های زوار اصفهانی از نظر اقامت است.

 

 اقساطی :

تور مشهد اقساطی از اصفهان می تواند برای آن دسته از زوار اصفهانی که شرایط مناسبی برای سفر به مشهد ندارند گزینه مناسبی باشد. این امکان برای شما فراهم می شود که هزینه سفر را در چندین قسط پرداخت کنید. مشهد پلیز با ارائه تورهای مسافرتی اصفهان مشهد اقساطی متنوع این امکان را فراهم می کند تا از لحاظ اقتصادی کسی نباشد که از این سفر معنوی جا بماند. 


برای خرید به کجای مشهد برویم؟
مشهد علاوه بر جنبه معنوی یک روی دیگر هم دارد. بازارهای متنوع و زیبا مشهد دلیل دوم برای سفر به مشهد است. بدون شک آنجا باید از همسرتان حالش را سوال کنید. بهتر است زمان را اندازه نگیرید و ساعت را اعلام نکنید. اجازه دهید تا عزیزانتان با خیال اسوده و بدون دغدغه خرید خود را انجام دهند.


بهترین مراکز خرید مشهد:
1-    قدیمی ترین و معروف ترین بازار نزدیک حرم میتوان به بازار رضای مشهد اشاره کرد.
2-    مجتمع تجاری الماس شرق بهترین مرکز خرید مشهداست . فاصله زمانی حرم تا این بازار 30 دقیقه است.
3-    مرکز خرید آرمان بهترین مرکز خرید لوازم بهداشتی مشهد است. فاصله زمانی حرم تا این مرکز حدودا35 دقیقه است.
4-    مجتمع تجاری وصال مشهد برای خرید سوغات گزینه مناسبی است. فاصله زمانی حرم تا این بازار حدودا 32 دقیقه است.
5-    معروف ترین برند ها را در پاساژ کاسپین مد جستجو کنید.
6-    مرکز خرید مشهد مال که یکی از مجهز و شیک ترین مراکز خرید در حال ساخت مشهد است.
7-    مرکز خرید پروما و زیست خاور هم جذابیت های فراوانی برای گردشگران دارند. فاصله زمانی حرم تا این بازار ها 20 دقیقه است
8-    مرکز خرید بعثت طرقبه برای کسانی که خرید از منطقه یلاقی مشهد را می پسندند. علاوه بر خرید میتوانید از تنوع غذاها و رستوران های طرقبه هم استفاده کنید. فاصله زمانی حرم تا طرقبه حدود 50 دقیقه است.
9-    خیابان های راهنمایی و سجاد مشهد فضای بسیار مناسب برای خرید و خیابان گردی را دارند.


بهترین مراکز سیاحتی مشهد:
1-    مهمترین و اصلی ترین یلایق مشهد می توان از طرقبه و شاندیز نام برد.
2-    آرامگاه فردوسی مشهد در فاصله 20 کیلومتری این شهر واقع است.
3-    پارک کوهسنگی و پارک وکیل آباد مشهد از مناطق دیدنی می توان نام برد.
4-    از مراکز تاریخی می توان به آرامگاه نادر افشار و بازار رضا اشاره کرد.


مراکز تفریحی مشهد:
از مهمترین و محیج ترین جاذبه های گردشگری مشهد مراکز تفریحی آبی آن است. این مراکز به طور روزانه و جداگانه  پذیرایی گردشگران خانوم و آقای اصفهانی هستند. از معروف ترین آنها می توان اشاره کرد به سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک ساحلی آفتاب و پارک آبی ایرانیان اشاره کرد.