imgDefault
تور مشهد به استانبول
تور از مشهد به استانبول

تور مشهد به استانبول

مشهد پلیز:

افتخار میکنیم که در خدمت شما هستیم. تلاش گروه مشهد پلیز بر آن است تا هر گردشگر مشهدی با هر توان بتواند لذت یک سفر به یاد ماندنی به استانبول را داشته باشد. از این رو با افتخار به طور روزانه قیمت تورهای مسافرتی مشهد به استانبول، معتبر ترین آژانسهای مسافرتی مشهد را آپدیت و در اختیار شما قرار می دهیم. سعی بر آن داریم تا ارزان ترین تور استانبول به همراه قیمت تور استانبول، آژانسهای مسافرتی معتبر ، هتل های استانبول، تاریخ رفت و برگشت، نوع ایرلاین تور مشهد استانبول هوایی، مدت اقامتتان و دیگر تورهای آژانسهای مسافرتی فعال در زمینه تور مشهد به استانبول هوایی و زمینی مناسب برای شما عزیزان فراهم کنیم.


مشهد پلیز مرجع کامل برای تمامی سوالات شما همشهریان خراسانی:
برای سفر با تور استانبول از مشهد، چند سوال اساسی در ذهن را قبل رزرو تور استانبول تان باید جواب داده باشید.


از کجا تور مطمئن و با کیفیت را رزرو کنیم؟
سفر کردن مثل آرایشگاه رفتن است. شما در سفر برای آرامش و زیبایی روح تلاش میکنید، در آرایشگاه برای زیبایی و آراستگی چهره خود اقدام می کنید. نکته ی اصلی آنجاست که گاها دوست داریم فقط به یک آرایشگاه برویم. هرکدام دلایل خود را داریم. مشهد پلیز بستری برای انتخاب بهترین تور از مشهد به استانبول است. چون شما برای ما ارزشمند هستید و آرامش ، آسایش و لذت سفرتان به استانبول در اولویت ماست.


با چه وسیله ای به تور مشهد استانبول بروم؟
در آغاز سخن گفته شد رسالت ما ارائه بهترین و مناسب ترین  تور استانبول است. مشهد مرکز استان خراسان رضویی و خود قطب گردشگری ایران است. از این بابت پروازهای بسیاری در آسمان این شهر در جریان است. سفرهای زمینی هم انتخاب دوم شماست. با هر توان مالی میتوانید تور ارزان استانبول از مشهد زمینی مناسبی را برای سفرتان رزرو کنید.

 

هواپیما:

اگر اهل زود رسیدن هستید تور مشهد به استانبول با هواپیما را انتخاب کنید. تور استانبول از مشهد هوایی را اگر حوصله مسیر طولانی جاده ای را ندارید انتخاب کنید. در تور مشهد استانبول با هواپیما شما حدود 1ساعت زمان برای تشریفات فرودگاهی لازم دارید. یعنی بجز مسافت و زمان رسیدن از مشهد تا استانبول شما حدود 1ساعت هم برای سوار شدنتان باید در نظر بگیرید. همین زمان کم باعث محبوبیت بیشتر تور استانبول از مشهد با هواپیما شده است. البته نوع ایرلاین و خدمات تور استانبول تان هم در این سفر جایگاه خود را دارند.


پروازهای استانبول:
قیمت بلیط پرواز استانبول هوایی از مشهد بسته به شرایط بسیاری متغییر است. تنها ایراد مهم، قیمت تور هوایی مشهد به استانبول است که در شرایط مختلف ثبات ندارد. قیمت بلیط پرواز مشهد با هواپیما به استانبول بسته به نوع ایرلاین، مدل هواپیما، کلاس بلیط، ساعت پرواز و روز سفر متغییر است. البته این همه تنوع باعث شده است که شما گاها بتوانید تور ارزان مشهد به استانبول هوایی را رزرو کنید.

 

زمینی با قطار:

تور زمینی مشهد استانبول با قطار را باید جذاب ترین بخش سفر دانست. بیشتر گردشگران مشهدی تور استانبول را برای سفر ریلیش انتخاب میکنند. تور استانبول از مشهد با قطار علاوه بر ایمن بودن در سفر یک خاصیت مهم دیگر هم دارد. آن هم خانوادگی بودنش است. در تور زمینی مشهد به استانبول با قطار کودکان آزاد هستند. علاوه بر آن پدر خانواده هم در کنار دیگر اعضای خانواده هست و از سفر لذت می برد. در تور مشهد استانبول زمینی میتوان گفت تقریبا قطارهای خوبی فعال هستند.
قیمت تور قطار مشهد به استانبول ارزان تر از قیمت تور هوایی مشهد استانبول می باشد. مهم ترین دلیل آن هم ثابت بودن تقریبی قیمت بلیط قطار از مبدا مشهد به مقصد استانبول است.

 

زمینی با اتوبوس:

قیمت بلیط تورهای زمینی استانبول از مشهد با اتوبوس در واقع ارزانترین نوع تور زمینی استانبول است. قیمت تور مشهد استانبول با اتوبوس vip بسته به خدمات بین راهی تور استانبول تان متفاوت است. تور مشهد به مقصد استانبول با اتوبوس vip در واقع میتواند شادترین نوع تور گروهی استانبول باشد. شما زمان کمتری را در تور استانبول با اتوبوس از مشهد نسبت به تور استانبول با قطار از مشهد برای رسیدن به استانبول باید صرف کنید. با اتوبوس زمان کمتری نسبت به تور استانبول با قطار صرف می شود اما خستگی بین راهی بیشتر اثر گذار است.


خودروی شخصی:
اگر برای تور مسافرتی استانبول تان قصد استفاده از خودروی شخصی را دارید. بهتر است قبل از حرکت از مشهد به سمت استانبول اقدام به رزرو هتل مناسب برای اقامت کنید. اگر چند خودرویی هستید بهتر است برای تور ارزان استانبول تان اقدام به رزرو هتل آپارتمان مناسب کنید. هتل آپارتمان استانبول نسبت به قیمت هتل های چند ستاره مناسب تر هستند.

 

نوروز سفر کنید:

این که مشهدی ها عاشق سفر نوروزی به استانبول هستند شکی نیست. اما قیمت تور استانبول از مشهد نوروزی هرچقدر به انتهای سال و فصل زمستان می رسد افزایشی تر می شود. پس اگر قصد دارید در ایام سال نو با تور هوایی مشهد به استانبول نوروزی سفر کنید. بهتر است تور استانبول نوروزی خود را اوایل اسفند ماه رزرو و خریداری کنید. قیمت تور نوروزی مشهد استانبول ارزان نیست. اما اگر شما در هفته دوم یا سوم اقدام به رزرو بلیط تور مشهد استانبول نوروز کنید. خیلی ارزانتر از هفته اول تعطیلات برای شما خواهد بود. 


تور ارزان استانبول:
همیشه ارزانی به معنی بی کیفیتی نیست.تور ارزان استانبول از مشهد را میتوانید با کمی برنامه ریزی رزرو کنید. اگر برنامه سفرتان دست خودتان است. فقط کافی است با نگاهی به تقویم روزهای غیر تعطیل یا حتی اوایل هفته را برای تور ارزان استانبول تان انتخاب کنید. گاهی ممکن است زیر بار تبلیغات آژانسهای نا معتبر برای رزرو تور استانبول از مشهد ارزان بروید. این سفر ممکن است ناخوشایند باشد.


ایام خرید تور ارزان استانبول:
1-    مهرماه و شروع ایام سال جدید تحصیلی
2-    دی ماه و خرداد ماه برای شروع امتحانات دانش آموزان
3-    بعد از اتمام تعطیلات سال نو و شروع مدارس و ادارات
4-    اوایل هفته 


تور لوکس استانبول:
تور لوکس استانبول یا تور لاکچری مشهد استانبول با تورهای مسافرتی از مبدا مشهد به مقصد کیش عادی تفاوت دارند. در تورهای لاکچری استانبول از قطار و هواپیما های vip  و هتل های لوکس و 5ستاره برای اقامت استفاده می شود.