مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور تبریز به مشهد - ارزان قیمت، هوایی و زمینی

تور تبریز به مشهد - ارزان قیمت، هوایی و زمینی

مشهد مقدس وطن دوم تبریزی های عاشق :
ما همگی داستانها و خاطرات زیادی از عزیزانمان از سفرشان به مشهد شنیده ایم. بارگاه مقدس امام رئوف و مهربان که پناهگاه بی پناهان عالم است. دقیقا به همین دلیل به شما تبریزی ها و ترک زبان های عزیز کشورم می گویم. او بهترین نقطه آغاز است.


عشق نهفته:
نوشتن این عشق کار ساده ای نیست. وقتی این نوشتن در مورد آغاز یک سفر بی نظیر به مشهد است. کار دشوار می شود وقتی در کنار شما عزیزان غیور و غیرت مند قرار بر میزبانی داریم. ما در گروه بزرگ گردشگری مشهد پلیز این افتخار را داریم که هر ساله در کنار شما زوار عاشق بهترین خدمات را ارائه و پیشنهاد کنیم.

تور مشهد از تبریز

امسال منتظر شما هستیم؟
سفر در کل عجیب است. سفری که مقصد در رفتن است و ماندن در عین واماندن، عجیب تر مشهد نقطه صفر، یعنی آغازی دوباره است. مشهد در شمال شرق و تبریز در شمال غرب است. اما اگر مقصد مشهد باشد راه و فاصله معنی و مفهومی ندارد. زوار تبریزی ترجیح میدهند با هر وسیله خود را به این بهشت برسانند. حال می تواند  تور از تبریز به مشهد هوایی باشد. یا تور تبریز مشهد زمینی ( تور ریلی مشهد از تبریز با قطار یا تور مشهد از تبریز با اتوبوس یا رزرو هتل های مشهد و راهی شدن با اتومبیل شخصی ) باشد.


فاصله تبریز تا مشهد چقدر است؟
فاصله هوایی و زمینی از تبریز تا مشهد و زمان لازم برای رسیدن به مشهد برای زوار تبریزی این چنین است.


فاصله هوایی تبریز تا مشهد چقدر است؟
فاصله هوایی مشهد تا تبریز حدود 840 کیلومتر است. زمانی را که باید در نظر گرفت برای تور تبریز به مشهد با هواپیما 1:40 دقیقه می باشد. قیمت تور هوایی مشهد از تبریز بسته به موقعیت پرواز، زمان پرواز و نوع هواپیمایی متغییر است.

تور از تبریز به مشهد هوایی

با هواپیما:

دوستان و رفقا خوب اند اما برای دل خسته، کم اند. باور کنید بعد سالها سفر و گشتن تنها جایی که امید یافت می شود، مشهد است. اگر زمان و فرصت کافی ندارید بهترین و راحترین و سریعترین راه رسیدن تور مشهد از تبریز با هواپیما است. سریعترین و راحترین خصوصیات تور هوایی مشهد باعث شده است که قیمت تورهوایی از تبریز به مشهد گران تر باشد. 

 

هوایی ارزان:

قیمت تور تبریز مشهد با هواپیما هم میتواند ارزان باشد. اگر راز رزرو بلیط  تور مشهد هوایی از تبریز را بدانید. این راز تنها در زمان مناسب رزرو تور هوایی مشهد است.


رزرو بلیط تور هوایی مشهد با هواپیما از تبریز چه موقع گران است؟
به دلیل تقاضای بالا برای سفر با تور تبریز مشهد نوروز، شهادت یا ولادت امام رضا و دیگر ایام خاص سال قیمت تور تبریز مشهد هوایی به اوج خود می رسد. بهتر است در این ایام دنبال بلیط  تور هوایی مشهد ارزان از تبریز نباشید. در این ایام علاوه بر افزایش قیمت بلیط هواپیما از تبریز به مقصد مشهد، قیمت هتل های لوکس مشهد و سویئت های  ارزان مشهد هم افزایشی می شود.


ارزانترین تورهای مسافرتی از تبریز به مشهد را در چه زمانی رزرو کنیم؟
1-    اگر محصل ندارید بهترین زمان امتحانات مدارس و دانشگاه ها برای رزرو تور مشهد است. قیمت تور زمینی با قطار از تبریز به مشهد و قیمت تورهای تبریز به مشهد هوایی در این ایام بخاطر کاهش درخواست کاهشی تر است. خوبی این ایام این است که شما میتوانید در بهترین هتل های مشهد اقامت ارزانی داشته باشید.
2-    همانطور که می دانید قیمت  تور مشهد از تبریز نوروز گران است. کمترین نرخ تور تبریز به مشهد با هواپیما برای نیمه دوم فرودین تا خرداد ماه است. قیمت تورهای مسافرتی تهران به مشهد هوایی در این ایام بخاطر کاهش مسافران ارزان است. 
3-    ایام بعد تعطیلات مثلا روزهای جمعه و شنبه را برای رزرو تورهای زیارتی مشهد بهترین انتخاب هستند. معمولا بعد از تعطیلی ها از قیمت بلیط هواپیمایی مشهد از مبدا تبریز کاسته می شود. اگر زمان خاصی را برای سفر به مشهد مد نظر ندارید می توانید رزرو بلیت تور مشهد هوایی از تبریز را برای بعد از تعطیلی ها بگذارید.


چارتر چیست؟
بلیط سیستمی مشهد نرخش ثابت است. اما بلیط تور مشهد از تبریز چارتر نرخش توسط چارتر کننده یا آژانس های هواپیمایی تعیین می شود. همین علت سبب می شود که نرخ بلیت تور تبریز مشهد چارتر در ایام خلوت سال ارزان شود.

 

لحظه آخری:

تور تبریز مشهد هوایی لحظه آخری دقیقا همان تور مشهد چارتر از تبریز است. با این تفاوت که تورهای لحظه آخری از تبریز به مشهد تورهای هستند که تا آخرین لحظه به فروش نرسیده اند. از این رو چارتر کننده بخاطر کاهش ضرر تور مشهد از تبریز لحظه آخری را با تخفیف بالا بفروش می رساند. گاها قیمت تور مشهد لحظه آخری از تبریز تا 50 درصد ارزانتر از تورهای مشهد دیگر رزرو می شوند.

تور تبریز به مشهد لحظه آخری

فاصله زمینی تبریز تا مشهد با قطار چقدر است؟
مسیر 24 ساعته تبریز تا مشهد یکی از طولانی ترین مسیر های ریلی است. شما در این مسیر به ترتیب از این شهر ها گذر خواهید کرد. تبریز، زنجان، قزوین، تهران، گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود، سبزوار، نیشابور و سپس به مشهد می رسید.

 

با قطار:

خیلی از افراد از ارتفاع می ترسند برای همین تور زمینی مشهد را بیشتر پسند می کنند. البته ناگفته نماند تور تبریز مشهد با قطار ایمن ترین نوع سفر به مشهد محسوب می شود. پس تور زمینی مشهد با قطار از تبریز علاوه بر ایمنی نسبت به تور مشهد هوایی از تبریز هم با صرفه تر و اقتصادی تر است. به همین علت که قیمت تور ریلی از تبریز به مشهد با قطار مناسب تر می باشد بیشتر زوار تبریزی تور مشهد با قطار را بیشتر پسند می کنند.

تور تبریز مشهد با قطار

بهترین تور ارزان مشهد با قطار از تبریز را رزرو کنید؟
شاید با خودتان سوال کنید چرا این مسیر به این مهمی شرکت های ریلی لوکس مانند فدک خدماتی ندارند. بهتر است بدانید مسافران این مسیر مناسب و ارزان بودن برایشان بیشتر اهمیت دارد. بهتر است با  بهترین قطار مسیر تبریز تا مشهد بیشتر آشنا شویم.

 

قطار 4 تخته لوکس توس:

این قطار یکی از محبوب ترین و لوکس ترین قطار های مسیر تبریز به مقصد مشهد است. انتخاب تور زمینی مشهد با قطار توس از تبریز یکی از بهترین انتخاب برای تور مشهد است. تنها نکته مهم در تور مشهد با قطار توس از تبریز این است که خدمات شام به صورت کنسروی انجام می شود.

 

قطار خلیج فارس قطار به صرفه اقتصادی:

یکی از اقتصادی ترین و مناسب ترین انتخاب ها برای تور مشهد با قطار از تبریز همین خلیج فارس است. اگر قصد یک تور ارزان مشهد با قطار را دارید بهتر است قطار درجه 2 خلیج فارس را انتخاب کنید.

 

قطار 6 تخته میلاد :

ارزانترین تور مشهد با قطار از تبریز را با انتخاب قطار 6 تخته میلاد تجربه کنید. این قطار برای خانواده های پر جمعیت گزینه بسیار مناسبی است. این نکته را باید بدانید که درست است که قطار 6 تخته میلاد ارزان است اما خدمات خوبی را ارائه می کند.

 

زمینی:

اگر قصد رزرو هتل های مناسب و شیک مشهد را دارید بهتر است تور مشهد از تبریز زمینی را انتخاب کنید. این انتخاب می تواند شامل تور مشهد با اتوبوس یا خودروی شخصی باشد. در این صورت شما می توانید بجای هزینه مسیر سفر هزینه محل اقامت تان کنید.

تور زمینی تبریز مشهد با اتوبوس

با اتوبوس یا اتومبیل:

تور تبریز مشهد با اتوبوس یکی از انتخاب های جذاب برای زوار تبریزی است. شما علاوه بر اقتصادی بودن تور مشهد تان از جاذبه های جاده تبریز تا مشهد هم استفاده می کنید. شما در تور مشهد از تبریز زمینی ( اتوبوس، اتومبیل شخصی ) مسافت 1500 کیلومتری جاده ای را باید طی کنید. مهمترین نکته در تورهای زمینی مشهد انتخاب محل اقامتتان قبل سفر است. رزرو هتل های مشهد را قبل از سفرتان در سایت گروه گردشگری مشهد پلیز انجام دهید.


اقامت در هتل های 5 ستاره لوکس مشهد: 
شاید برای خیلی از تبریز های عزیز در سفر به مشهد اقامت مناسب در اولویت باشد. اگر قصد یک سفر لوکس را دارید بهتر است قیمت تور مشهد هوایی از تبریز هتل های 5 ستاره را در سایت مشهد پلیز جستجو کنید. با اقامت و رزرو هتل های 5 ستاره مشهد و اقامت دل نشین سفری بیاد ماندنی برای خود و عزیزانتان فراهم کنید.

 

هتل 5ستاره درویشی:

کمتر کسی است به مشهد سفر کند و دلش یک اقامت لوکس را نخواهد. بدون شک هتل درویشی مشهد جزو لوکس ترین و مجهزترین هتل 5ستاره شهر مشهد است. همین خصوصیات باعث شده است علاوه بر زوار ایرانی، زوار عربی و خارجی بیشتر تمایل برای اقامت در هتل درویشی مشهد داشته باشند. مطمئنا تور مشهد از تبریز هتل درویشی می تواند تجربه خاص و بیاد ماندنی باشد.

تور مشهد از تبریز هتل درویشی

هتل 5ستاره مدینه الرضا:

این هتل مجلل یکی از نزدیک ترین هتل های 5 ستاره به حرم مطهر است. معماری این هتل به صورت اسلامی و ایرانی است. این هتل در مدیریت سپاه پاسدارن است.انتخاب تور مشهد با هواپیما از تبریز و اقامت در این هتل برای آن دسته زوار تبریزی که رفاه و نزدیکی به حرم  در اولویت است گزینه بسیار مناسبی باشد.

 

هتل بین المللی قصر طلایی :

این هتل از مشهور ترین و معتبر ترین هتل های 5ستاره مشهد در خیابان امام رضای مشهد است. فاصله این هتل تا حرم پیاده 5 دقیق است.این هتل 5ستاره یکی از مهمترین هتل های محل اقامت تبریزی های گرامی است. تور تبریز مشهد هتل طلایی قصر بخاطر امکانات رفاهی و نزدیکی مراکز خرید گزینه بسیار مناسبی در بین زوار تبریزی برای اقامت است.

تور تبریز مشهد هتل قصر طلایی

هتل 4ستاره کیانا:

از محبوب ترین تورهای مشهد هتل 4 ستاره میتوان به تور تبریز مشهد هتل کیانا اشاره کرد. این هتل بسیار مناسب برای خانواده های پر جمعیت است. 

 

هتل های 3 ستاره :

خوشبختانه هتل های 3 ستاره، 2ستاره و سوئیت بسیاری در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم خدمات به زوار می دهند. رزرو این هتل ها و سوئیت ها برای تور مشهد با قطار از تبریز بسیار مناسب و ارزان است. حتما نباید با هزینه زیاد و اقامت در هتل های لوکس مشهد قصد سفر به این شهر را داشته باشید. انتخاب یکی از این هتل های خوب و با کیفیت برای تورهای مسافرتی ارزان مشهد با اتوبوس از تبریز گزینه بسیار مناسبی است.


هتل آپارتمان های نزدیک حرم:
برای تورهای خانوادگی با جمعیت بالا میتوان با انتخاب هتل آپارتمان های نزدیک حرم یک انتخاب مناسب و اقتصادی داشت. بیشتر قیمت تور مشهد از مبدا تبریز مربوط به محل اقامت و تعداد روزهای اقامتتان است. پس اگر مشکلی با اقامت خانوادگی و دوستانه در مشهد مقدس ندارید بهتر است همه افراد خانواده در یک هتل آپارتمان اقامت داشته باشند.

 

تور اقساطی مشهد:

تور مشهد اقساطی از تبریز می تواند برای آن دسته از زوار تبریزی که شرایط مناسبی برای یک سفر ندارند گزینه مناسبی باشد. این امکان در تورهای اقساطی مشهد برای شما فراهم می شود که هزینه سفر را در چندین قسط پرداخت کنید.


برای خرید به کجای مشهد برویم؟
بدون شک یکی از جاذبه های شیرین تور مشهد خرید کردن است.اگر اهل خرید کردن هستید باید حتما از بازار ها و مراکز خرید مشهد دیدن کنید. آنجا باید از همسرتان سوال کنید حال دلتان چگونه است. بهتر است زمان را اندازه نگیرید و ساعت را اعلام نکنید. زمان کافی برای خرید در تور مشهد در برنامه تان قرار دهید.اجازه بدهید تا عزیزانتان با خیال اسوده و بدون دغدغه خرید خود را انجام دهند.


بهترین مراکز خرید مشهد:
1-    قدیمی ترین و تاریخی ترین بازار نزدیک حرم  بازار رضای مشهد است.
2-    بازار 17 شهریور در نزدیکی حرم مطهر و مجتمع های تجاری بسیار تمام خواسته شما را از خرید براورده می کند.
3-    مجتمع تجاری الماس شرق بهترین مرکز خرید در اطراف مشهد است.
4-    مرکز خرید آرمان بهترین مرکز خرید لوازم بهداشتی در مشهد است 
5-    مجتمع تجاری وصال مشهد برای خرید سوغات و گشت گذار در کنار مجتمع الماس واقع شده است.
6-    معروف ترین برند ها را در پاساژ کاسپین مد جستجو کنید. اگر اهل مد و برند هستید به این پاساژ حتما سری بزنید.
7-    مرکز خرید مشهد مال که یکی از مجهز و شیک ترین مراکز خرید است. این مجتمع در حال تکمیل و در خیابان سجاد واقع شده است.
8-    مرکز خرید پروما و زیست خاور هم جذابیت های فراوانی برای گردشگران دارند.
9-    مرکز خرید بعثت طرقبه برای کسانی که خرید از منطقه یلاقی مشهد را می پسندند. شما می توانید بعد از خرید سوغات برای صرف نهار یا شام به رستوران های با صفای طرقبه مشهد بروید.
10-    خیابان های راهنمایی و سجاد مشهد فضای بسیار مناسب برای خرید و خیابان گردی را دارند.

بهترین مراکز خرید مشهد
بهترین مراکز سیاحتی مشهد:
1-    مهمترین یلایق مشهد طرقبه و شاندیز هستند. اصلا مشهد معروف به ساحت در این دو منطقه یلاقی مشهد است.
2-    آرامگاه فردوسی مشهد در فاصله 20 کیلومتری این شهر واقع است. علاوه بر آرامگاه فردوسی بزرگ میتوانید از آرامگاه ابدی صدای ایران استاد شجریان هم دیداری تازه کنید.
3-    پارک کوهسنگی و پارک وکیل آباد مشهد از مناطق دیدنی مشهد حساب می شوند.
4-    از مراکز تاریخی می توان به آرامگاه نادر افشار و بازار رضا اشاره کرد.

بهترین مراکز سیاحتی مشهد
مراکز تفریحی مشهد:
از مهمترین و محیج ترین جاذبه های گردشگری مشهد میتوان به تعداد بسیار زیاد مراکز تفریحی آبی اشاره کرد. این مراکز به طور روزانه و به طور جداگانه و همزمان پذیرایی گردشگران خانوم و آقای هستند. از معروف ترین آنها می توان اشاره کرد به سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک ساحلی آفتاب و پارک آبی ایرانیان اشاره کرد.
مراکز تفریحی مشهد