imgDefault
تور کرمانشاه به مشهد - ارزان قیمت به صورت هوایی و زمینی

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور کرمانشاه به مشهد

تور کرمانشاه به مشهد - ارزان قیمت، هوایی و زمینی

تور مسافرتی کرمانشاه مشهد خودتون با دقت از سایت مشهد پلیز انتخاب کنید:

محبوبیت تور مشهد برای کرمانشاهی تنها به زیارت از بارگاه امام هشتم خلاصه نمی شود. مشهد یک شهر زیارتی و سیاحتی است. بسیاری از کرمانشاهی ها بعد از پابوسی امام رضا (ع) برای بازدید از جاذبه های طبیعی و تفریحی مشهد اقدام می کنند.تورهای مسافرتی از کرمانشاه به مشهد در تمام طول سال برای مسافران کرمانشاه فراهم میشود.خوشبختانه تنوع این تورهای مسافرتی با توجه به سلیقه تمام کرمانشاهی ها باهر سطح مالی و اجتماعی چیده میشود. این اتفاق یکی از معجزه های این امام رئوف است که هیچ کرمانشاهی رو نا امید از بارگاهش رد نمی کند.

با بهترین وسایل نقلیه سفر کنید:

سفر از مبدا کرمانشاه به مقصد مشهد از طرق مختلفی انجام می شود. شما برای سفر به مشهد از شهر کرمانشاه میتوانید وسایل نقلیه مختلفی را با توجه به شرایطان انتخاب کنید. برای کرمانشاهی ها هواپیما، قطار ، اتوبوس و حتی خودروی شخصی میتوانند یکی از گزینه های سفرباشند. بسیاری از گردشگران تنها از تور مشهد از کرمانشاه به رزرو هتل 5ستاره مشهد اکتفا می کنند. این عزیزان کرمانشاهی بعد از رزرو یکی از هتل های خوب مشهد برای سفر زیارتی خود با خودروی شخصی دل به جاده می زنند.

سفر هوایی با ایرلاین ماهان - معراج – ایران ایر :

برای تور کرمانشاه به مشهد با هواپیما این 3 شرکت هواپیمایی را به شما معرفی میکنیم. هر 3 این شرکت ها بخاطر پرواز های سیستمی نسبت به پرواز های چارتری گران تر هستند. اما جزو بهترین شرکت های هوایی با خدمات عالی و هواپیمای خوب هستند.

پرواز سیستمی:

کمی گرانتر است اما اگر مسافری از تور کرمانشاه به مشهد هوایی جا بماند درصدی از هزینه بلیت برگشت داده می شود.
قیمت تور مشهد از کرمانشاه هوایی زیاد هست اما قابل کنسل کردن است. خبر خوب برای پدران کرمانشاهی این است که کودکان 2 تا 7 ساله شان  نیم بها محاسبه می شوند.

پرواز چارتری:

مهمترین نکته در مورد قیمت تورهای کرمانشاه مشهد هوایی که به صورت چارتری رزرو شده اند این است که این بلیت ها مداوم تغییر قیمت دارند.دلیل استقبال کرمانشاهی ها از رزرو تور از کرمانشاه به مشهد هوایی به صورت چارتر این است که خیلی ارزان است.
دران کرمانشاهی باید بدانند هزینه پرواز چارتر برای کودکان 2سال به بالا کامل پرداخت می شود.در ضمن امکان کنسل بلیط چارتر وجود ندارد .

ارزان سفر کنید:

در مقاطع زمانی خاص می توانید ارزانترین تور کرمانشاه مشهد هوایی لحظه آخری را رزرو کنید.
خرداد ماه ، مهر ماه و دی ماه که اوج امتحانات و فصل مدارس است میتواند گزینه مناسب برای تور ارزان مشهد از کرمانشاه هوایی باشد.
اوخر فرودین، اواخر اردیبهشت هم میتواند بعد از تعطیلی مفصل و آغاز امتحانات هم برای تورهوایی کرمانشاه مشهد ارزان مناسب باشد.
مشهد مقصد پر تقاضایی است بهتر است در روزها تعطیل و ماه های خاص دنبال تور هوایی مشهد از کرمانشاه لحظه آخری نباشید.

انتخاب تور مشهد از کرمانشاه زمینی با خانواده :

تور کرمانشاه مشهد زمینی برای آن دسته از خانواده های که قصد عزیمت از کرمانشاه به مقصد مشهد را دارند بسیار مناسب است.
قیمت تور زمینی از کرمانشاه به مشهد نسب به قیمت تور هوایی مشهد کمتر است. شما با انتخاب یکی از تورهای قطار یا اتوبوس یک سفر صمیمی و گروهی خاطره انگیزی را تجربه می کنید.

با قطار ارزان و ایمن:

سفر با قطار برای آن دسته از کرمانشاهی های که از سفر هوایی فراری هستن بسیار مناسب است. قیمت تور مشهد از کرمانشاه با قطار برای یک سفر خانوادگی کوچک بسیار با صرفه تر است.در ضمن در سفر با تور کرمانشاه به مشهد با قطار تمام اعضا خانواده به یک اندازه از سفر لذت میبرند.در سفر با قطار دیگر خستگی رانندگی و خواب آلودگی و خطر تصادف برای خانواده شما وجود ندارد.

با قطارهای 5 ستاره فدک سفر را تجربه کنید:

تور کرمانشاه مشهد با قطار فدک بخاطر خدمات متمایزش نسبت به دیگر شرکت ریلی بسیار متفاوت است. قیمت تور مشهد از کرمانشاه با قطار فدک برای آن دسته از خانواده های که کیفیت سفر برایشان دراولویت است اهمیت چندانی ندارد. برای مسافران کرمانشاهی که قصد سفر به مشهد را دارند انتخاب یک قطار 5ستاره یا 4ستاره می تواند بسیار ارزشمند باشد.

با قطار های رجا ارزان تر سفر کنید:

راحتی سفر از کرمانشاه به مقصد مشهد با قطار رابطه مستقیم به نوع آن دارد.قطارهای 4 تخته رجا شامل واگن های زندگی، سریر، سیمرغ، توس، غزال، خلیج فارس وغیره است.تورارزان  کرمانشاه مشهد با قطار 4ستاره هم میتواند گزینه مناسبی برای سفر گرم و صمیمی با خانواده باشد.


با اتوبوس گروهی ارزان :

تور مشهد از کرمانشاه با اتوبوس میتواند یک سفر گروهی با کاروان باشد. قیمت تور کرمانشاه به مشهد با اتوبوس بخاطر رزرو چند اتاق هتل یا یک ساختمان مسکونی میتواند ارزانتر باشد. تور کرمانشاه مشهد با اتوبوس نسبت به دیگر تور های کرمانشاه به مشهد گروهی نیازمند زمان بیشتری است. سفر جاده ای اگر چه زمان بیشتری را می طلبد اما جذابیت های خاص خودش را هم دارد.

هتل محل اقامتتان را قبل از رزرو تور مشخص کنید:

تورهای کرمانشاه به مشهد با هتل مناسب کامل می شوند.شهر مشهد بخاطر حجم بالای سفر زوارن از جای جایی ایران مخصوصا شهر کرمانشاه محل های اقامتی بسیاری دارد. مهمترین چالش مسافران کرمانشاه بعد از انتخاب نوع سفرشان، رزرو یک هتل مناسب در نزدیکی حرم مطهر است. قیمت تور کرمانشاه مشهد لحظه آخری در انتخاب محل اقامتشان تاثیری ندارد.اگر قصد سفر با تور مشهد از کرمانشاه اقساطی دارید سعی کنید هتل 5ستاره را برای سفرتان انتخاب نکنید.تور هوایی از مبدا کرمانشاه به مقصد مشهد با هتل 5ستاره می تواند یک سفر زیارتی سیاحتی لوکس و آرامش بخش باشد.

هتل های 5 ستاره لوکس و زیبا:

هتل قصر طلایی:

هتل قصر طلایی
تور مشهد از کرمانشاه هوایی هتل قصر طلایی از همین تور های لوکس مشهد از مبدا کرمانشاه است. این هتل با ارائه کردن امکانات رفاهی در سطح بالا موجب آرامش و آسایش مسافران شده است.
هتل درویشی:
تور کرمانشاه مشهد هوایی هتل درویشی همچون دیگر هتل های 5ستاره مشهد دارایی طراحی زیبا و امکانات فوق العاده ی است. نکته ی که کرمانشاهی های عزیز باید توجه کنند هتل درویشی مشهد پذیرایی تعداد زیادی از مهمانان عرب است.