imgDefault
تور بندر انزلی به مشهد - ارزان قیمت به صورت هوایی و زمینی

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور بندر انزلی به مشهد

تور بندر انزلی به مشهد - ارزان قیمت، هوایی و زمینی

تور مسافرتی بندر انزلی مشهد خودتون با دقت از سایت مشهد پلیز انتخاب کنید:

محبوبیت تور مشهد برای بندر انزلیی تنها به زیارت از بارگاه امام هشتم خلاصه نمی شود. مشهد یک شهر زیارتی و سیاحتی است. بسیاری از بندر انزلیی ها بعد از پابوسی امام رضا (ع) برای بازدید از جاذبه های طبیعی و تفریحی مشهد اقدام می کنند.تورهای مسافرتی از بندر انزلی به مشهد در تمام طول سال برای مسافران بندر انزلی فراهم میشود.خوشبختانه تنوع این تورهای مسافرتی با توجه به سلیقه تمام بندر انزلیی ها باهر سطح مالی و اجتماعی چیده میشود. این اتفاق یکی از معجزه های این امام رئوف است که هیچ بندر انزلیی رو نا امید از بارگاهش رد نمی کند.

با بهترین وسایل نقلیه سفر کنید:

سفر از مبدا بندر انزلی به مقصد مشهد از طرق مختلفی انجام می شود. شما برای سفر به مشهد از شهر بندر انزلی میتوانید وسایل نقلیه مختلفی را با توجه به شرایطان انتخاب کنید. برای بندر انزلیی ها هواپیما، قطار ، اتوبوس و حتی خودروی شخصی میتوانند یکی از گزینه های سفرباشند. بسیاری از گردشگران تنها از تور مشهد از بندر انزلی به رزرو هتل 5ستاره مشهد اکتفا می کنند. این عزیزان بندر انزلیی بعد از رزرو یکی از هتل های خوب مشهد برای سفر زیارتی خود با خودروی شخصی دل به جاده می زنند.

سفر هوایی با ایرلاین ماهان - معراج – ایران ایر :

برای تور بندر انزلی به مشهد با هواپیما این 3 شرکت هواپیمایی را به شما معرفی میکنیم. هر 3 این شرکت ها بخاطر پرواز های سیستمی نسبت به پرواز های چارتری گران تر هستند. اما جزو بهترین شرکت های هوایی با خدمات عالی و هواپیمای خوب هستند.

پرواز سیستمی:

کمی گرانتر است اما اگر مسافری از تور بندر انزلی به مشهد هوایی جا بماند درصدی از هزینه بلیت برگشت داده می شود.
قیمت تور مشهد از بندر انزلی هوایی زیاد هست اما قابل کنسل کردن است. خبر خوب برای پدران بندر انزلیی این است که کودکان 2 تا 7 ساله شان  نیم بها محاسبه می شوند.

پرواز چارتری:

مهمترین نکته در مورد قیمت تورهای بندر انزلی مشهد هوایی که به صورت چارتری رزرو شده اند این است که این بلیت ها مداوم تغییر قیمت دارند.دلیل استقبال بندر انزلیی ها از رزرو تور از بندر انزلی به مشهد هوایی به صورت چارتر این است که خیلی ارزان است.
دران بندر انزلیی باید بدانند هزینه پرواز چارتر برای کودکان 2سال به بالا کامل پرداخت می شود.در ضمن امکان کنسل بلیط چارتر وجود ندارد .

ارزان سفر کنید:

در مقاطع زمانی خاص می توانید ارزانترین تور بندر انزلی مشهد هوایی لحظه آخری را رزرو کنید.
خرداد ماه ، مهر ماه و دی ماه که اوج امتحانات و فصل مدارس است میتواند گزینه مناسب برای تور ارزان مشهد از بندر انزلی هوایی باشد.
اوخر فرودین، اواخر اردیبهشت هم میتواند بعد از تعطیلی مفصل و آغاز امتحانات هم برای تورهوایی بندر انزلی مشهد ارزان مناسب باشد.
مشهد مقصد پر تقاضایی است بهتر است در روزها تعطیل و ماه های خاص دنبال تور هوایی مشهد از بندر انزلی لحظه آخری نباشید.

انتخاب تور مشهد از بندر انزلی زمینی با خانواده :

تور بندر انزلی مشهد زمینی برای آن دسته از خانواده های که قصد عزیمت از بندر انزلی به مقصد مشهد را دارند بسیار مناسب است.
قیمت تور زمینی از بندر انزلی به مشهد نسب به قیمت تور هوایی مشهد کمتر است. شما با انتخاب یکی از تورهای قطار یا اتوبوس یک سفر صمیمی و گروهی خاطره انگیزی را تجربه می کنید.

با قطار ارزان و ایمن:

سفر با قطار برای آن دسته از بندر انزلیی های که از سفر هوایی فراری هستن بسیار مناسب است. قیمت تور مشهد از بندر انزلی با قطار برای یک سفر خانوادگی کوچک بسیار با صرفه تر است.در ضمن در سفر با تور بندر انزلی به مشهد با قطار تمام اعضا خانواده به یک اندازه از سفر لذت میبرند.در سفر با قطار دیگر خستگی رانندگی و خواب آلودگی و خطر تصادف برای خانواده شما وجود ندارد.

با قطارهای 5 ستاره فدک سفر را تجربه کنید:

تور بندر انزلی مشهد با قطار فدک بخاطر خدمات متمایزش نسبت به دیگر شرکت ریلی بسیار متفاوت است. قیمت تور مشهد از بندر انزلی با قطار فدک برای آن دسته از خانواده های که کیفیت سفر برایشان دراولویت است اهمیت چندانی ندارد. برای مسافران بندر انزلیی که قصد سفر به مشهد را دارند انتخاب یک قطار 5ستاره یا 4ستاره می تواند بسیار ارزشمند باشد.

با قطار های رجا ارزان تر سفر کنید:

راحتی سفر از بندر انزلی به مقصد مشهد با قطار رابطه مستقیم به نوع آن دارد.قطارهای 4 تخته رجا شامل واگن های زندگی، سریر، سیمرغ، توس، غزال، خلیج فارس وغیره است.تورارزان  بندر انزلی مشهد با قطار 4ستاره هم میتواند گزینه مناسبی برای سفر گرم و صمیمی با خانواده باشد.


با اتوبوس گروهی ارزان :

تور مشهد از بندر انزلی با اتوبوس میتواند یک سفر گروهی با کاروان باشد. قیمت تور بندر انزلی به مشهد با اتوبوس بخاطر رزرو چند اتاق هتل یا یک ساختمان مسکونی میتواند ارزانتر باشد. تور بندر انزلی مشهد با اتوبوس نسبت به دیگر تور های بندر انزلی به مشهد گروهی نیازمند زمان بیشتری است. سفر جاده ای اگر چه زمان بیشتری را می طلبد اما جذابیت های خاص خودش را هم دارد.

هتل محل اقامتتان را قبل از رزرو تور مشخص کنید:

تورهای بندر انزلی به مشهد با هتل مناسب کامل می شوند.شهر مشهد بخاطر حجم بالای سفر زوارن از جای جایی ایران مخصوصا شهر بندر انزلی محل های اقامتی بسیاری دارد. مهمترین چالش مسافران بندر انزلی بعد از انتخاب نوع سفرشان، رزرو یک هتل مناسب در نزدیکی حرم مطهر است. قیمت تور بندر انزلی مشهد لحظه آخری در انتخاب محل اقامتشان تاثیری ندارد.اگر قصد سفر با تور مشهد از بندر انزلی اقساطی دارید سعی کنید هتل 5ستاره را برای سفرتان انتخاب نکنید.تور هوایی از مبدا بندر انزلی به مقصد مشهد با هتل 5ستاره می تواند یک سفر زیارتی سیاحتی لوکس و آرامش بخش باشد.

هتل های 5 ستاره لوکس و زیبا:

هتل قصر طلایی:

هتل قصر طلایی
تور مشهد از بندر انزلی هوایی هتل قصر طلایی از همین تور های لوکس مشهد از مبدا بندر انزلی است. این هتل با ارائه کردن امکانات رفاهی در سطح بالا موجب آرامش و آسایش مسافران شده است.
هتل درویشی:
تور بندر انزلی مشهد هوایی هتل درویشی همچون دیگر هتل های 5ستاره مشهد دارایی طراحی زیبا و امکانات فوق العاده ی است. نکته ی که بندر انزلیی های عزیز باید توجه کنند هتل درویشی مشهد پذیرایی تعداد زیادی از مهمانان عرب است.