imgDefault
تور مشهد به تهران

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور مشهد به تهران

مشهد پلیز:

افتخار میکنیم که در خدمت شما هستیم. تلاش گروه مشهد پلیز بر آن است تا هر گردشگر مشهدی با هر توان بتواند لذت یک سفر به یاد ماندنی به تهران را داشته باشد. از این رو با افتخار به طور روزانه قیمت تورهای مسافرتی مشهد به تهران، معتبر ترین آژانسهای مسافرتی مشهد را آپدیت و در اختیار شما قرار می دهیم. سعی بر آن داریم تا ارزان ترین تور تهران به همراه قیمت تور تهران، آژانسهای مسافرتی معتبر ، هتل های تهران، تاریخ رفت و برگشت، نوع ایرلاین تور مشهد تهران هوایی، مدت اقامتتان و دیگر تورهای آژانسهای مسافرتی فعال در زمینه تور مشهد به تهران هوایی و زمینی مناسب برای شما عزیزان فراهم کنیم.


مشهد پلیز مرجع کامل برای تمامی سوالات شما همشهریان خراسانی:
برای سفر با تور تهران از مشهد، چند سوال اساسی در ذهن را قبل رزرو تور تهران تان باید جواب داده باشید.


از کجا تور مطمئن و با کیفیت را رزرو کنیم؟
سفر کردن مثل آرایشگاه رفتن است. شما در سفر برای آرامش و زیبایی روح تلاش میکنید، در آرایشگاه برای زیبایی و آراستگی چهره خود اقدام می کنید. نکته ی اصلی آنجاست که گاها دوست داریم فقط به یک آرایشگاه برویم. هرکدام دلایل خود را داریم. مشهد پلیز بستری برای انتخاب بهترین تور از مشهد به تهران است. چون شما برای ما ارزشمند هستید و آرامش ، آسایش و لذت سفرتان به تهران در اولویت ماست.


با چه وسیله ای به تور مشهد تهران بروم؟
در آغاز سخن گفته شد رسالت ما ارائه بهترین و مناسب ترین  تور تهران است. مشهد مرکز استان خراسان رضویی و خود قطب گردشگری ایران است. از این بابت پروازهای بسیاری در آسمان این شهر در جریان است. سفرهای زمینی هم انتخاب دوم شماست. با هر توان مالی میتوانید تور ارزان تهران از مشهد زمینی مناسبی را برای سفرتان رزرو کنید.

 

هواپیما:

اگر اهل زود رسیدن هستید تور مشهد به تهران با هواپیما را انتخاب کنید. تور تهران از مشهد هوایی را اگر حوصله مسیر طولانی جاده ای را ندارید انتخاب کنید. در تور مشهد تهران با هواپیما شما حدود 1ساعت زمان برای تشریفات فرودگاهی لازم دارید. یعنی بجز مسافت و زمان رسیدن از مشهد تا تهران شما حدود 1ساعت هم برای سوار شدنتان باید در نظر بگیرید. همین زمان کم باعث محبوبیت بیشتر تور تهران از مشهد با هواپیما شده است. البته نوع ایرلاین و خدمات تور تهران تان هم در این سفر جایگاه خود را دارند.


پروازهای تهران:
قیمت بلیط پرواز تهران هوایی از مشهد بسته به شرایط بسیاری متغییر است. تنها ایراد مهم، قیمت تور هوایی مشهد به تهران است که در شرایط مختلف ثبات ندارد. قیمت بلیط پرواز مشهد با هواپیما به تهران بسته به نوع ایرلاین، مدل هواپیما، کلاس بلیط، ساعت پرواز و روز سفر متغییر است. البته این همه تنوع باعث شده است که شما گاها بتوانید تور ارزان مشهد به تهران هوایی را رزرو کنید.

 

زمینی با قطار:

تور زمینی مشهد تهران با قطار را باید جذاب ترین بخش سفر دانست. بیشتر گردشگران مشهدی تور تهران را برای سفر ریلیش انتخاب میکنند. تور تهران از مشهد با قطار علاوه بر ایمن بودن در سفر یک خاصیت مهم دیگر هم دارد. آن هم خانوادگی بودنش است. در تور زمینی مشهد به تهران با قطار کودکان آزاد هستند. علاوه بر آن پدر خانواده هم در کنار دیگر اعضای خانواده هست و از سفر لذت می برد. در تور مشهد تهران زمینی میتوان گفت تقریبا قطارهای خوبی فعال هستند.
قیمت تور قطار مشهد به تهران ارزان تر از قیمت تور هوایی مشهد تهران می باشد. مهم ترین دلیل آن هم ثابت بودن تقریبی قیمت بلیط قطار از مبدا مشهد به مقصد تهران است.

 

زمینی با اتوبوس:

قیمت بلیط تورهای زمینی تهران از مشهد با اتوبوس در واقع ارزانترین نوع تور زمینی تهران است. قیمت تور مشهد تهران با اتوبوس vip بسته به خدمات بین راهی تور تهران تان متفاوت است. تور مشهد به مقصد تهران با اتوبوس vip در واقع میتواند شادترین نوع تور گروهی تهران باشد. شما زمان کمتری را در تور تهران با اتوبوس از مشهد نسبت به تور تهران با قطار از مشهد برای رسیدن به تهران باید صرف کنید. با اتوبوس زمان کمتری نسبت به تور تهران با قطار صرف می شود اما خستگی بین راهی بیشتر اثر گذار است.


خودروی شخصی:
اگر برای تور مسافرتی تهران تان قصد استفاده از خودروی شخصی را دارید. بهتر است قبل از حرکت از مشهد به سمت تهران اقدام به رزرو هتل مناسب برای اقامت کنید. اگر چند خودرویی هستید بهتر است برای تور ارزان تهران تان اقدام به رزرو هتل آپارتمان مناسب کنید. هتل آپارتمان تهران نسبت به قیمت هتل های چند ستاره مناسب تر هستند.

 

نوروز سفر کنید:

این که مشهدی ها عاشق سفر نوروزی به تهران هستند شکی نیست. اما قیمت تور تهران از مشهد نوروزی هرچقدر به انتهای سال و فصل زمستان می رسد افزایشی تر می شود. پس اگر قصد دارید در ایام سال نو با تور هوایی مشهد به تهران نوروزی سفر کنید. بهتر است تور تهران نوروزی خود را اوایل اسفند ماه رزرو و خریداری کنید. قیمت تور نوروزی مشهد تهران ارزان نیست. اما اگر شما در هفته دوم یا سوم اقدام به رزرو بلیط تور مشهد تهران نوروز کنید. خیلی ارزانتر از هفته اول تعطیلات برای شما خواهد بود. 


تور ارزان تهران:
همیشه ارزانی به معنی بی کیفیتی نیست.تور ارزان تهران از مشهد را میتوانید با کمی برنامه ریزی رزرو کنید. اگر برنامه سفرتان دست خودتان است. فقط کافی است با نگاهی به تقویم روزهای غیر تعطیل یا حتی اوایل هفته را برای تور ارزان تهران تان انتخاب کنید. گاهی ممکن است زیر بار تبلیغات آژانسهای نا معتبر برای رزرو تور تهران از مشهد ارزان بروید. این سفر ممکن است ناخوشایند باشد.


ایام خرید تور ارزان تهران:
1-    مهرماه و شروع ایام سال جدید تحصیلی
2-    دی ماه و خرداد ماه برای شروع امتحانات دانش آموزان
3-    بعد از اتمام تعطیلات سال نو و شروع مدارس و ادارات
4-    اوایل هفته 


تور لوکس تهران:
تور لوکس تهران یا تور لاکچری مشهد تهران با تورهای مسافرتی از مبدا مشهد به مقصد کیش عادی تفاوت دارند. در تورهای لاکچری تهران از قطار و هواپیما های vip  و هتل های لوکس و 5ستاره برای اقامت استفاده می شود.