imgDefault
تور گنبدکاووس به مشهد - ارزان قیمت به صورت هوایی و زمینی

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور گنبدکاووس به مشهد

تور گنبدکاووس به مشهد - ارزان قیمت، هوایی و زمینی

تور مسافرتی گنبدکاووس مشهد خودتون با دقت از سایت مشهد پلیز انتخاب کنید:

محبوبیت تور مشهد برای گنبدکاووسی تنها به زیارت از بارگاه امام هشتم خلاصه نمی شود. مشهد یک شهر زیارتی و سیاحتی است. بسیاری از گنبدکاووسی ها بعد از پابوسی امام رضا (ع) برای بازدید از جاذبه های طبیعی و تفریحی مشهد اقدام می کنند.تورهای مسافرتی از گنبدکاووس به مشهد در تمام طول سال برای مسافران گنبدکاووس فراهم میشود.خوشبختانه تنوع این تورهای مسافرتی با توجه به سلیقه تمام گنبدکاووسی ها باهر سطح مالی و اجتماعی چیده میشود. این اتفاق یکی از معجزه های این امام رئوف است که هیچ گنبدکاووسی رو نا امید از بارگاهش رد نمی کند.

با بهترین وسایل نقلیه سفر کنید:

سفر از مبدا گنبدکاووس به مقصد مشهد از طرق مختلفی انجام می شود. شما برای سفر به مشهد از شهر گنبدکاووس میتوانید وسایل نقلیه مختلفی را با توجه به شرایطان انتخاب کنید. برای گنبدکاووسی ها هواپیما، قطار ، اتوبوس و حتی خودروی شخصی میتوانند یکی از گزینه های سفرباشند. بسیاری از گردشگران تنها از تور مشهد از گنبدکاووس به رزرو هتل 5ستاره مشهد اکتفا می کنند. این عزیزان گنبدکاووسی بعد از رزرو یکی از هتل های خوب مشهد برای سفر زیارتی خود با خودروی شخصی دل به جاده می زنند.

سفر هوایی با ایرلاین ماهان - معراج – ایران ایر :

برای تور گنبدکاووس به مشهد با هواپیما این 3 شرکت هواپیمایی را به شما معرفی میکنیم. هر 3 این شرکت ها بخاطر پرواز های سیستمی نسبت به پرواز های چارتری گران تر هستند. اما جزو بهترین شرکت های هوایی با خدمات عالی و هواپیمای خوب هستند.

پرواز سیستمی:

کمی گرانتر است اما اگر مسافری از تور گنبدکاووس به مشهد هوایی جا بماند درصدی از هزینه بلیت برگشت داده می شود.
قیمت تور مشهد از گنبدکاووس هوایی زیاد هست اما قابل کنسل کردن است. خبر خوب برای پدران گنبدکاووسی این است که کودکان 2 تا 7 ساله شان  نیم بها محاسبه می شوند.

پرواز چارتری:

مهمترین نکته در مورد قیمت تورهای گنبدکاووس مشهد هوایی که به صورت چارتری رزرو شده اند این است که این بلیت ها مداوم تغییر قیمت دارند.دلیل استقبال گنبدکاووسی ها از رزرو تور از گنبدکاووس به مشهد هوایی به صورت چارتر این است که خیلی ارزان است.
دران گنبدکاووسی باید بدانند هزینه پرواز چارتر برای کودکان 2سال به بالا کامل پرداخت می شود.در ضمن امکان کنسل بلیط چارتر وجود ندارد .

ارزان سفر کنید:

در مقاطع زمانی خاص می توانید ارزانترین تور گنبدکاووس مشهد هوایی لحظه آخری را رزرو کنید.
خرداد ماه ، مهر ماه و دی ماه که اوج امتحانات و فصل مدارس است میتواند گزینه مناسب برای تور ارزان مشهد از گنبدکاووس هوایی باشد.
اوخر فرودین، اواخر اردیبهشت هم میتواند بعد از تعطیلی مفصل و آغاز امتحانات هم برای تورهوایی گنبدکاووس مشهد ارزان مناسب باشد.
مشهد مقصد پر تقاضایی است بهتر است در روزها تعطیل و ماه های خاص دنبال تور هوایی مشهد از گنبدکاووس لحظه آخری نباشید.

انتخاب تور مشهد از گنبدکاووس زمینی با خانواده :

تور گنبدکاووس مشهد زمینی برای آن دسته از خانواده های که قصد عزیمت از گنبدکاووس به مقصد مشهد را دارند بسیار مناسب است.
قیمت تور زمینی از گنبدکاووس به مشهد نسب به قیمت تور هوایی مشهد کمتر است. شما با انتخاب یکی از تورهای قطار یا اتوبوس یک سفر صمیمی و گروهی خاطره انگیزی را تجربه می کنید.

با قطار ارزان و ایمن:

سفر با قطار برای آن دسته از گنبدکاووسی های که از سفر هوایی فراری هستن بسیار مناسب است. قیمت تور مشهد از گنبدکاووس با قطار برای یک سفر خانوادگی کوچک بسیار با صرفه تر است.در ضمن در سفر با تور گنبدکاووس به مشهد با قطار تمام اعضا خانواده به یک اندازه از سفر لذت میبرند.در سفر با قطار دیگر خستگی رانندگی و خواب آلودگی و خطر تصادف برای خانواده شما وجود ندارد.

با قطارهای 5 ستاره فدک سفر را تجربه کنید:

تور گنبدکاووس مشهد با قطار فدک بخاطر خدمات متمایزش نسبت به دیگر شرکت ریلی بسیار متفاوت است. قیمت تور مشهد از گنبدکاووس با قطار فدک برای آن دسته از خانواده های که کیفیت سفر برایشان دراولویت است اهمیت چندانی ندارد. برای مسافران گنبدکاووسی که قصد سفر به مشهد را دارند انتخاب یک قطار 5ستاره یا 4ستاره می تواند بسیار ارزشمند باشد.

با قطار های رجا ارزان تر سفر کنید:

راحتی سفر از گنبدکاووس به مقصد مشهد با قطار رابطه مستقیم به نوع آن دارد.قطارهای 4 تخته رجا شامل واگن های زندگی، سریر، سیمرغ، توس، غزال، خلیج فارس وغیره است.تورارزان  گنبدکاووس مشهد با قطار 4ستاره هم میتواند گزینه مناسبی برای سفر گرم و صمیمی با خانواده باشد.


با اتوبوس گروهی ارزان :

تور مشهد از گنبدکاووس با اتوبوس میتواند یک سفر گروهی با کاروان باشد. قیمت تور گنبدکاووس به مشهد با اتوبوس بخاطر رزرو چند اتاق هتل یا یک ساختمان مسکونی میتواند ارزانتر باشد. تور گنبدکاووس مشهد با اتوبوس نسبت به دیگر تور های گنبدکاووس به مشهد گروهی نیازمند زمان بیشتری است. سفر جاده ای اگر چه زمان بیشتری را می طلبد اما جذابیت های خاص خودش را هم دارد.

هتل محل اقامتتان را قبل از رزرو تور مشخص کنید:

تورهای گنبدکاووس به مشهد با هتل مناسب کامل می شوند.شهر مشهد بخاطر حجم بالای سفر زوارن از جای جایی ایران مخصوصا شهر گنبدکاووس محل های اقامتی بسیاری دارد. مهمترین چالش مسافران گنبدکاووس بعد از انتخاب نوع سفرشان، رزرو یک هتل مناسب در نزدیکی حرم مطهر است. قیمت تور گنبدکاووس مشهد لحظه آخری در انتخاب محل اقامتشان تاثیری ندارد.اگر قصد سفر با تور مشهد از گنبدکاووس اقساطی دارید سعی کنید هتل 5ستاره را برای سفرتان انتخاب نکنید.تور هوایی از مبدا گنبدکاووس به مقصد مشهد با هتل 5ستاره می تواند یک سفر زیارتی سیاحتی لوکس و آرامش بخش باشد.

هتل های 5 ستاره لوکس و زیبا:

هتل قصر طلایی:

هتل قصر طلایی
تور مشهد از گنبدکاووس هوایی هتل قصر طلایی از همین تور های لوکس مشهد از مبدا گنبدکاووس است. این هتل با ارائه کردن امکانات رفاهی در سطح بالا موجب آرامش و آسایش مسافران شده است.
هتل درویشی:
تور گنبدکاووس مشهد هوایی هتل درویشی همچون دیگر هتل های 5ستاره مشهد دارایی طراحی زیبا و امکانات فوق العاده ی است. نکته ی که گنبدکاووسی های عزیز باید توجه کنند هتل درویشی مشهد پذیرایی تعداد زیادی از مهمانان عرب است.